Lincoln Electric Türkiye, Rusya ve BDT Ülkeleri Satış ve Pazarlama Direktörü Eren Ertuğ, robotlu üretim projelerine sundukları katkılar ve gelecek hedeflerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

HYPERFILL TEKNOLOJİSİYLE REKABETÇİLİĞİ ARTIRDI

"Robotlu üretim projelerinde sunduğumuz katkılar ve çözümler oldukça kritik rol üstleniyor." diyen Ertuğ, "Lincoln Electric olarak, yüksek kalite ve verimliliği sağlamak adına öncü teknolojiler geliştirme konusundaki liderliğimizi vurgulamak isterim. Hyperfill teknolojisi ile kaynak otomasyonu kapsamında kaynağın hızını artırdık, kaynak hatalarını azalttık ve enerji tüketimini düşürerek maliyetleri önemli ölçüde indirdik. Bu özel çözümler, firmaların rekabetçiliğini artırmalarına yardımcı oluyor. Lincoln Electric olarak, müşterilerimize avantaj sağlamak için teknoloji geliştirmeye devam ediyoruz." dedi.

Lincoln Electric'in yıl sonu hedefleri ve yeni dönem projelerine ilişkin de konuşan Ertuğ, "Lincoln Electric olarak, her yeni döneme büyük heyecan ve enerjiyle giriyoruz. Yıl sonu hedeflerimiz ve yeni dönem projelerimiz odağında endüstri lideri olarak pozisyonumuzu daha da güçlendireceğiz ve bu süreçte müşterilerimize daha fazla değer sunmayı hedefliyoruz." dedi.

"TEKNOLOJİYİ ÖNCÜ BİR ŞEKİLDE KULLANMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Ar-Ge ve ürün geliştirme alanında yatırımlarını artırarak endüstriye öncülük eden teknolojileri sunmaya devam ettiklerini belirten Ertuğ, "Müşterilerimize daha iyi performans, verimlilik ve güvenlik sağlayacak yeni ürünler ve çözümler üzerinde de çalışıyoruz. Lincoln Electric olarak, teknolojiyi öncü bir şekilde kullanmaya ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceğiz. Geleceğe yönelik hedeflerimiz ve projelerimiz, hem şirketimizin hem de endüstrinin ilerlemesine katkı sağlama vizyonumuzu yansıtmaktadır." şeklinde konuştu.

VOLVO’NUN ELEKTRİKLİ ARAÇLARINI FANUC ROBOTLARI ÜRETECEK VOLVO’NUN ELEKTRİKLİ ARAÇLARINI FANUC ROBOTLARI ÜRETECEK