TÜSİAD ve Chapter Zero Türkiye, Bain & Company’nin katkılarıyla "CEO Perspektifinden Sürdürülebilirlik: İklim Krizini Yönetmek" başlıklı bir etkinlik düzenleyecek. 15 Mayıs Çarşamba günü, 10.00-13.00 saatleri arasında TÜSİAD Konferans Salonu’nda düzenlenecek etkinlikte şirketlerin sürdürülebilirlik ve iklim krizi ile mücadele yolculuğunda üst düzey yöneticilerin vizyonu ve liderliği konusunu ele alınacak.

Toplantının açılış konuşmalarını TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi; Enerji, Çevre ve İklim Değişikliği Yuvarlak Masa Başkanı ve Chapter Zero Türkiye Yürütme Komitesi Başkanı Cevdet Alemdar ve Bain & Company Ortağı Armando Guastella yapacak. Konuya dair başarılı uygulama örnekleri TOGG CEO’su Gürcan Karakaş ve Bain & Company Ortağı Matteo Capellini tarafından katılımcılarla paylaşılacak.

Etkinliğin “CEO Perspektifinden Sürdürülebilirlik: İklim Krizini Yönetmek” başlıklı panel oturumunu ise Chapter Zero Türkiye Danışma Kurulu Üyesi ve TSKB Genel Müdürü Murat Bilgiç yönetecek. Panelde; Kale Grubu Başkanı ve CEO'su Zeynep Bodur Okyay, BASF Türkiye Genel Müdürü Tolga Demirözü, Sun Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Elvan Ünlütürk ve Kordsa CEO’su İbrahim Özgür Yıldırım konuşmacı olarak yer alacak.

YENİLENEBİLİR ENERJİ VE E-MOBİLİTE ŞARJ FUARI PROSUMER EXPO’DA YENİLENEBİLİR ENERJİ VE E-MOBİLİTE ŞARJ FUARI PROSUMER EXPO’DA