Türkiye'de otomotiv sektörünün ilk üretici kuruluşu ve tarım mekanizasyonunda öncü şirket TürkTraktör, Adana Ceyhan’da çiftçilerin tüm ihtiyaçlarına tek çatı altında yanıt verdiği 3S plazalarına bir yenisini daha ekledi. CASE IH Ceyhan-Osmaniye bayisi Çetinler Motorlu Taşıtlar tarafından hizmete sunulan CASE IH 3S Plaza’nın açılış törenine Ceyhan Kaymakamı Bayram Yılmaz, TürkTraktör Genel Müdürü Aykut Özüner, Çetinler Motorlu Taşıtlar sahibi Mehmet Çetin, TürkTraktör üst yöneticileri ve davetliler katılım sağladı.

TÜRKTRAKTÖR'ÜN 3S PLAZALARININ SON HALKASI

TürkTraktör’ün premium markası CASE IH traktörlerinin satışını, servisini ve yedek parça hizmetlerini tek bir çatı altında sunan Çetinler 3S Plaza açılışında konuşma gerçekleştiren TürkTraktör Genel Müdürü Aykut Özüner, Türkiye’nin en büyük tarım bölgelerinden birisi olan Çukurova’da CASE IH ağını genişletiyor olmaktan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi.

TürkTraktör’ün Türk tarımını 68 yıldır daha ileriye taşımak, çiftçiyi en modern teknolojiler ile buluşturmak ve bu toprakların bereketini en verimli şekilde geleceğe taşıyabilmek için durmaksızın çalıştıklarını belirten Özüner şöyle konuştu: 

TREYLER ÜRETİM VE İHRACATINDA REKOR KIRILDI TREYLER ÜRETİM VE İHRACATINDA REKOR KIRILDI

“Çiftçilerimizin traktör alıp satarlarken ya da servis süreçlerinde hizmet kalitesini artırmak ve memnuniyetlerini yükseltmek için bayi ağımızı hızla dönüştürmeye devam ediyoruz. Şimdi de Adana Ceyhanlı çiftçilerimizi, Çetinler 3S Plaza’mız ile buluşturmanın mutluluğu içerisindeyiz. Birçok ihtiyacı tek bir noktada karşılamakta olan bu modern ve konforlu tesisi Ceyhan’a kazandıran Sayın Mehmet Çetin’e şükranlarımızı sunmaktayım. TürkTraktör ailesinin 13 yıldır önemli bir parçası olan Ceyhan bayimiz Çetinler Motorlu Taşıtlar’a 3S Plaza’nın hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Buradan hizmet alacak olan CASE IH sahibi çiftçilerimize de bolluk ve bereket getirmesini umuyorum.”

TürkTraktör’ün 3S Plazalarının son halkası olan Çetinler CASE IH 3S Plaza, CASE IH’in geniş ürün gamını çiftçilere sunuyor. Tesiste CASE IH'in traktörleri ve tarımsal ekipmanlar ile akıllı tarım sistemleri de satışa sunuluyor. 

Editör: Haber Merkezi