Türkiye'nin otomotiv sektöründeki ilk üretici kuruluşu TürkTraktör, 5 yaşını aşmamış New Holland, CASE IH ve her marka iş makinelerini değerinde satın alıyor. İkinci el iş makineleri, Ankara ve İzmir’deki TürkTraktör yetkili servislerinde revizyonun yanında ödeme kolaylıkları sağlanarak takas, satış ve kiralama gibi farklı seçeneklerle yeniden müşterilerin hizmetine sunuluyor. 

TÜRKTRAKTÖR İKİNCİ EL İŞ MAKİNELERİNİ YENİLİYOR

İş Makineleri sektörünün her ihtiyacını karşılayabilecek nitelikte yerli ve ithal ürünlerden oluşan geniş bir ürün gamına sahip TürkTraktör, satış ve satış sonrası gücünü artıracak uygulamalarla sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Müşterilerine hızlı ve etkin çözümler sunmayı amaçlayan TürkTraktör İş Makineleri birimi, ikinci el iş makinelerini yenileyerek ikinci el satış ve kiralama imkanlarıyla değerine değer katıyor.

ŞİŞECAM ICRON’LA ORTAKLIK ANLAŞMASINA VARDI ŞİŞECAM ICRON’LA ORTAKLIK ANLAŞMASINA VARDI

TürkTraktör, yerinde ve doğru ekspertiz süreçleriyle iş makinesinin eksiklerini ve ihtiyaç duyulan revizyonları belirliyor. Gerekli yenileme işlemlerinin tümünü gerçekleştiren TürkTraktör, müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda satın alma, takas ve kiralama opsiyonlarını da sunuyor. 

Hoş geldin paketi kapsamında müşterilere tanınan olanaklar arasında kredi kartı ile ödeme ve vadeli satış gibi ödeme kolaylıklarının yanı sıra nakliye çözümleri de yer alıyor. Müşteriler, TürkTraktör’den Case IH ve New Holland marka yeni bir iş makinesi almak istediklerinde takas avantajlarından da faydalanabiliyor.