65 sigorta ve reasürans şirketi üyesi ile Türkiye Sigorta Reasürans ve Emeklilik Şirketleri Birliği’nin 18 katlı binası, İstanbul Finans Merkezi (IFM) yerleşkesinin batısında yer alıyor. Yapının tasarımında doğal ışık ve havalandırma kurgusu, enerji verimliliği ve konforda üst düzey standartlar gözetilerek inşa edilen yapıda Aldağ cihazları hizmet verecek.
Aldağ’ın 4.25-24.40 kW soğutma kapasitesi aralığında, gizli tavan tipi, dört borulu fancoiller, Türkiye Sigorta Reasürans ve Emeklilik Şirketleri Birliği’nin iklimlendirme konforunu sağlayacak. 

SİLTAŞ YAPI SEKTÖRDE FARK YARATIYOR SİLTAŞ YAPI SEKTÖRDE FARK YARATIYOR

ENERJİ VERİMLİLİĞİNDE DE EN ÜST SINIF DEĞERLERE SAHİP KLİMA SANTRALLERİ

Otomasyonu dahil teslim edilen, 7 bin-32 bin m3/h hava debisi aralığında, tamburlu ısı geri kazanımlı Aldağ klima santrallerinin çift cidarlı gövde panellerinin iç ve dış sacları daldırma galvanizli çelikten, dış yüzeyleri RAL 9002 polyester esaslı toz boyalı olarak imal edilmektedir. Böylelikle yüksek mekanik gövde dayanımına sahip klima santralleri, enerji verimliliğinde de en üst sınıf değerlere sahiptir. İç ve dış sac arasında, ısı kayıplarını en aza indirebilmek üzere 50 mm. kalınlığında taşyünü kullanılmaktadır. Aldağ klima santrallerinin ısı köprüsüzlük sınıfının TB1 oluşu da, enerji verimliliğinin yüksek oluşunun kanıtıdır.