Makine öğrenimi kullanarak yapay zekâ temelli yazılımlar geliştiren Toruk MAGIC Derin Teknoloji, kurumsal hizmet olarak kullanılan MAGIC (Anlamlı Yapay Mantık) yöntemini, dijital tanıtım süreçlerine adalet getirecek kiralanabilir yazılım hizmeti (SaaS) yapısına çevirecek bir proje üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Proje ücretli ve ücretsiz tüm dijital pazarlama metotlarını içerisinde barındırırken, en önemli özelliğinin doğru müşteriye doğru ürünü göstermesi olduğu belirtiliyor.

Toruk MAGIC Deep Tech, geliştirdiği MAGIC yöntemi sayesinde pazarlama maliyetlerini azaltmasının yanı sıra satış miktarını da artırıyor. Bu yöntem, Türkiye'den Avrupa'ya, Avrupa'dan ABD'ye kadar her coğrafyada gerekli lokasyon optimizasyonlarıyla aynı başarıyı yakalayabiliyor.

“MAGIC SAYESİNDE DOĞRU KİŞİYE DOĞRU İÇERİĞİ GÖSTEREBİLİYORUZ”

Toruk MAGIC Derin Teknoloji'nin CTO'su Alihan Çetin, yapay zekâ ve makine öğreniminin geleceğe ışık tuttuğunu belirterek, derin teknoloji alanına yatırım yapmayan ve kendini yenilemeyen işletmelerin zorlanabileceğine dikkat çekerek, alınan yatırımın MAGIC SaaS projesini geliştirmek ve uluslararası arenada boy göstermek için güzel bir imkân oluşturduğunu dile getirdi. Çetin sözlerine şu şekilde devam etti: “Yapay zekanın popüler olmadığı günlerde biz, MAGIC zekasının internet evrenindeki arama motorlarını, sosyal medya hesaplarını, internet reklamlarını eğitmesi için çalışıyorduk. Artık MAGIC sayesinde doğru kişiye doğru içeriği gösterebiliyoruz.”

Kütahya OSB’den Çevreye Anlamlı Katkı Kütahya OSB’den Çevreye Anlamlı Katkı

TEKNOPARK İSTANBUL GENEL MÜDÜRÜ BİLAL TOPÇU DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞTI

Teknopark İstanbul Genel Müdürü Bilal Topçu, Teknopark İstanbul’da temel motivasyonlarının her zaman yenilikçi fikirlerin, projelerin gelişimine ortam sağlamak olduğunu belirtti. Bilal Topçu:
“ Toruk MAGIC Derin Teknoloji, Beyoğlu Kuluçka Merkezi Cube Beyoğlu ekosistemi içinde faaliyetlerine devam eden, makine öğrenimi ile yapay zekâ temelli yazılımlar geliştiren bir şirket. Geliştirdikleri proje ile ‘dijital tanıtım süreçlerine adalet getirecek kiralanabilir yazılım hizmeti’ sunma hedefi taşıyorlar. Üzerinde çalıştıkları ‘yapay zekayı eğiten dijital pazarlama modelinin geliştirilmesi’ projeleri için yatırım almaları hem ülkemiz hem de Teknopark İstanbul Kuluçka Merkezimiz adına gurur verici bir gelişme. Bu projede emeği olan herkesi kutluyor, yatırım yapan iş insanımıza da teşekkürlerimi iletiyorum.” dedi.

Editör: Haber Merkezi