CHEP markasıyla 60 ülkedeki faaliyetleriyle küresel tedarik zinciri çözümleri sunmakta olan Brambles'ı, dünyaca ünlü TIME dergisi, dünyanın en sürdürülebilir şirketlerinden biri olarak seçti. 500 şirkete yer verilen listede dördüncü sıraya yerleşen Brambles, kendi sektöründe lider olmasının yanı sıra ilk 100'de yer almayı başaran ulaşım, lojistik ve havacılık sektöründeki tek şirket oldu.

Güvence Denetiminde Yeni Bir Yol Haritası için “Sürdürülebilirlik Güvence- Denetim Rehberi” Güvence Denetiminde Yeni Bir Yol Haritası için “Sürdürülebilirlik Güvence- Denetim Rehberi”

STATISTA TARAFINDAN BEŞ BİN ŞİRKET DEĞERLENDİRİLDİ

Kurumsal sorumluluğu vurgulamak ve sürdürülebilir uygulamaları teşvik etmeyi amaç edinen TIME Dergisi’nin listesinin titiz bir metodoloji uygulanarak derlendiği biliniyor. Bu kapsamda küresel veri ve iş zekâsı platformu Statista tarafından dünya genelinde yaklaşık 5 bin şirket 20'den fazla kilit performans göstergesine göre değerlendirilerek liste oluşturuldu. 

Yakın zamanda başka başarılara da imza atan Brambles, 2024 Global 100 listesinde ikincilik, Dow Jones Sürdürülebilirlik Dünya Endeksi’nde birincilik ve iklim ve ormanlara ilişkin şeffaflık ve eylemlerle ilgili olarak CDP’den çift A reytingi ödüllerine layık görülmüştü.

Editör: Ayşete Yavaş