Sürdürülebilirlik ana teması ile bu yıl ilk kez gerçekleşecek ''Sürdürülebilir Tesis Yönetimi Zirvesi'' Odaklı Grup katkılarıyla, Tesis Yöneticileri Derneği (TESYÖN) ve Uluslararası Tesis Teknik Müdürleri Derneği (UTTMD) işbirliği ile Nişantaşı Üniversitesi ev sahipliğinde Maslak Kampüsü Doç.Dr. Cevdet Uysal salonunda 28 Mayıs 2024 Salı günü gerçekleşecek.

Türkiye'de ilk kez düzenlenecek etkinlik dünyada ve ülkemizde sürdürülebilir planlama ve mimari yaklaşım, tesislerde yangın güvenliği, sürdürülebilir tesislerde enerji tüketimi, BIM ve tesis yönetiminin önemi, akıllı bina yönetimi, sağlıkta tesis yönetimi ve  Karma Projelerde Tesis Yönetimi'nin önemi, örnek uygulamalar gibi çok önemli ve güncel konular zirvede tartışılacak.

İstanbul’un Denize Sıfır Tek Premium Projesi: "SeaPearl" İstanbul’un Denize Sıfır Tek Premium Projesi: "SeaPearl"

Etkinliğin sponsorları arasında Apsiyon, Bosch, Samsung, SignumTTE, Daikin, Biyo Grup, Apollo IOT, Alize Mühendislik ve Nexaoo gibi firmalar bulunmaktadır. Sürdürülebilir Tesis Yönetimi Zirvesi programına https://tesisyonetimizirvesi.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Editör: Merve Kaya