Dünya üzerinde 55’ten fazla ülkeye ihracat gerçekleştirerek inşaat, terlik ve taban, mobilya, otomotiv, yapıştırıcı, beyaz eşya, izolasyon sektörlerinde poliüretan, poliüre, poliester ürünleri ile birçok sektöre inovatif çözümler sağlayan Flokser Kimya, kendi alanında ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor. Poliürea kaplama alanında yenilikçi ürünler geliştiren Flokser Kimya bu kapsamda yüzde 100 saf poliüre kaplama malzemesi CREACASE C 221’i piyasaya sundu. 
İki komponentli, esnek, yüksek reaktiviteye sahip CREACASE C 221, yüksek basınçlı sprey makineleriyle uygulandığı yüzeylerde hızla kürleniyor ve birçok kimyasala karşı dayanıklılık sağlayan bir film oluşturuyor. Su yalıtımı ve korozyona karşı koruma amaçlı kullanılan CREACASE C 221; beton, metal, ağaç, seramik ve poliüretan köpük gibi pek çok yüzeye uygulanabiliyor. Uçucu bileşen içermediğinden dolayı çevreye dost bir kaplama malzemesi olan CREACASE C 221, ek yersiz olarak dikey yüzeylerde de uygulama imkânı sunuyor. 

MÜKEMMEL YAPIŞMA SAĞLIYOR

Kimyasallara, korozyona, aşınmaya, basınca, tuzlu suya ve bitki köküne dayanımlı olmasıyla dikkat çeken CREACASE C 221, çatılar, teraslar, endüstriyel yüzeyler, yollar, otoparklar, borular, ticari araç kaplamaları ve havuzlarda kullanılabiliyor. Düşük sıcaklıklarda bile yüksek elastikiyetini koruyabilen CREACASE C 221, zor yüzeylerde dahi mükemmel yapışma sağlıyor.

Albayrak Beton, Kentsel Dönüşüm Projesinin İnşaatına Başladı Albayrak Beton, Kentsel Dönüşüm Projesinin İnşaatına Başladı
Editör: Haber Merkezi