YORGLASS’IN YENİ CFO’SU ERKUT TEKİNKAYA OLDU YORGLASS’IN YENİ CFO’SU ERKUT TEKİNKAYA OLDU

İntralojistik sektörünün global markası olarak Avrupa’da 1’inci, dünyada 2’inci sırada yer alan Still Arser, satış ve satış sonrası hizmetlerdeki güçlü yönleriyle sektörün yetkin isimlerini bünyesine katmayı sürdürüyor. Bu kapsamda şirketin Satış ve Pazarlama Direktörlüğü pozisyonuna yeniden Turgut Kırış getirildi.

STILL ARSER'DE YENİDEN TURGUT KIRIŞ DEVRİ

İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde lisans eğitimini tamamlayan Turgut Kırış, yüksek lisansını Uludağ Üniversitesi’nde yaptı. Kariyerine 2002 yılında Atlas Copco’da satış mühendisi olarak başlayan Turgut Kırış, 2008-2011 yılları arasında Atlas Copco‘da organizasyonda Kiralama Müdürü olarak görev yaptı.

Kırış, 2010-2014 yıllarında inşaat ekipmanları bölümü ile ilgili satış ve pazarlama stratejilerinin yürütülmesi ve Türkiye, Azerbaycan ve Gürcistan bölgelerinde direk satış ve bayilik faaliyetlerinde İş Kolu Yöneticisi olarak çalıştı. 2014-2015 yılları arasında Munters Form A.Ş’ de organizasyonel hedefler doğrultusunda yerel pazarda yeni organizasyon yapısının tasarlanması ve buna bağlı satış faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumlu İş Birimi Yöneticisi olarak çalışan Turgut Kırış, Konecranes Ticaret ve Servis Ltd. Şti.’de 2015-2017 yılları arasında Satış Direktörü olarak kariyerine devam etti ve 2017-2018 yıllarında Konecranes şirketinin Genel Müdürlüğü görevini yürüttü. 2019-2022 yılları arasında ise Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görev aldı.

Still Arser’deki kariyerine kısa bir ara veren Turgut Kırış mart ayı itibariyle Satış ve Pazarlama Direktörü olarak Still Arser bünyesine yeniden katıldı.

Editör: Haber Merkezi