Bir tutucuyu bir araya getirmek, iyi programcılar ve tutucu bilgisi gerektirir. Schmalz her ikisini de bir araya getirerek modüler tutucu sistemi PXT için yeni bir konfigüratör programladı. Bu, dört farklı bağlantı teknolojisi, bağlantı elemanları ve flanş tipinin yanı sıra uzunluğu değişken olan iki farklı profil içeriyor. Esnek sistem, bireysel tutucu çözümlerine olanak sağlıyor ve hafif robotlarla çeşitli taşıma süreçlerinin otomasyonunu basitleştiriyor.

BASİT, ANLAŞILIR VE HIZLI

PXT konfigüratörü, makine ve tesis mühendisliği sektöründen kullanıcılar ve satış departmanı için bireysel bir tutucuya giden yolu önemli ölçüde basitleştiriyor. Web tabanlı uygulamanın yardımıyla, kullanıcı basit, anlaşılır ve hızlı bir şekilde temel bileşenlerden işleyen bir sistemi birleştiriyor. Zaman alan iş tasarımına gerek kalmıyor. Sadece birkaç tıklamadan sonra istenen tutucunun dijital bir versiyonu görülüyor ve CAD verileri doğrudan sistem proje planlamasına entegre edilebiliyor.

PXT konfigüratörü, projelerin kaydedilmesine veya paylaşılmasına olanak tanıyor ve CAD verilerine ek olarak tutucunun ayrıntılı bir açıklamasını ve bir fiyat özeti sağlıyor. Nihai teklif daha sonra Schmalz proje destek tarafından kişisel olarak hazırlanıyor. Hızlandırılmış sürece ve bunun sonucunda ortaya çıkan daha hızlı teslimata rağmen kalite yüksek kalıyor. Aynı zamanda self-servis konsepti, Schmalz satış uzmanları tarafından yoğun ve kişisel danışmanlık gerektiren karmaşık müşteri uygulamaları için kapasite yaratıyor.

Vakum uzmanı, kullanıcıların fareyi ellerine almalarına ve istedikleri ürünü kendilerinin tasarlama imkânı sunduğu ilk konfigüratör değil.  SLG hafif tutucuyu çevrimiçi oluşturma seçeneğinin ardından, PXT konfigüratörü dijital hizmet yelpazesini genişletiyor. Schmalz bunu daha fazlasının izleyeceği sözünü veriyor.

ABB, YENİ ROBOTIK TESİSİNİ ABD'DE AÇTI ABB, YENİ ROBOTIK TESİSİNİ ABD'DE AÇTI