ZİRVELER YENİ ADRESİNDE TEMPOLU BAŞLADI

Robot Yatırımları Zirvesi, Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi, Proses Zirvesi ile Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi; Tuzla Viaport Marina’da yoğun bir ziyaretçi akınıyla başladı.

ZİRVELER YENİ ADRESİNDE TEMPOLU BAŞLADI
Endüstrideara

ST Zirveleri, yeni adresinde yoğun bir katılım ile ziyaretçilerine merhaba dedi. Robot yatırımı yapacak, enerji maliyetlerini düşürecek, dijitalleşecek ve üretimi daha fazla otomatik hale getirecek üreticiler, yatırım kararlarını hayata geçirmek için bekledikleri Zirve ve Sergileri’ne kavuştu. Zirveeler bu yıl bir ilk olarak canlı yayınlarla zirvelerin web sitelerinden ve sosyal medya hesaplarından tüm dünyaya aktarılıyor. 

122 katılımcı firma, yatırımcılara doğru karar almaları için çok sayıda uygulama örneklerini sergi alanında sunarken; Robot Yatırımları Zirvesi, Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi ve Proses Zirvesi bir panel alanında, Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi ise diğer panel alanında olmak üzere sektörlerindeki güncel gelişmeleri ve başarılı uygulamaları en yetkili ağızlardan 3 gün boyunca panel ziyaretçilerine aktaracak.

YORUM EKLE

Omron 2

Roboride

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını