banner1322
x

YILDIZ TEKNİK'İN ETKİNLİĞİ BU KEZ DİJİTALDE BULUŞTURACAK

Yıldız Teknik Üniversitesi’nin 2-4 Mart’ta online olarak gerçekleştireceği 17. RLC Günleri, öğrenci, sanayi ve akademisyenleri bir araya getirecek.

YILDIZ TEKNİK'İN ETKİNLİĞİ BU KEZ DİJİTALDE BULUŞTURACAK
Endüstri 40 Zirvesi

“Sektörün En Bilinen Öğrenci Etkinliği” mottosuyla her yıl üniversite öğrencilerini, sanayiciler ve akademisyenlerle buluşturan “17. RLC Günleri”, bu yıl 2-4 Mart 2021 tarihlerinde çevrim içi olarak gerçekleştirilecek. 

BAKAN FATİH DÖNMEZ AÇILIŞ KONUŞMASI YAPACAK

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) bünyesinde faaliyet gösteren IEEE YTÜ Öğrenci Kulübü tarafından organize edilen ve pandemi nedeniyle online olacak etkinliğe, robotik, otomasyon, elektrik, enerji, otomotiv sektörlerinden alanında uzman konuşmacılar katılacak.

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ve YTÜ Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz’ın açılış konuşmasıyla başlayacak online etkinlikte; “Endüstri 4.0 ve Dijital Dönüşüm”, “Yenilenebilir Enerji”, “Akıllı Şehirlerde Enerji Çözümleri”, “Otomotivin Geleceği Elektrikli Araçlar”, “Geleceğin Meslek ve Becerileri”, “Yönetimin Liderleri” gibi başlıklarda özel paneller düzenlenecek.

Kalyon PV’nin Platin Sponsor, ABB, Fanuc, EAE Elektrik ve Ergun Elektrik’in Altın Sponsor olarak yer aldığı etkinlik kapsamında; Fanuc Türkiye Robot Teknik Müdürü Murat Kısa “Yenilikçi Robot Teknolojileri”, Mitsubishi Electric Fabrika Otomasyon Sistemleri Ürün Yönetimi ve Pazarlama Birim Müdürü Tolga Bizel ise “Fabrikaların Dijital Dönüşüm Zamanı” gibi konularda sunumlar gerçekleştirecek. 

SAVUNMA SANAYİNE ÖZEL PANEL 

Savunma Sanayi Başkan Yardımcısı Dr. Celal Sami Tüfekçi'nin moderatörlüğünde savunma sanayine özel olarak gerçekleştirilecek panelin yanı sıra BSH, Enerjisa, Wilo, KORDSA, Oyak Renault, ABB gibi firmaların da panelleri yapılacak.

Yapımcı ve Senarist Birol Güven’in “Geleceğin Şifresi Kişiselleştirme” paneliyle tamamlanacak YTÜ’nün 17. RLC Günleri katılımcıları, firmalar ile birebir görüntülü görüşme imkanı verecek. 

Sanal fuar alanının yanı sıra 3 gün boyunca 21 oturumda düzenlenecek ücretsiz etkinliğe, internet adresi üzerinden kayıt yaptırılarak katılım sağlanabilecek. 

Geçtiğimiz yıl düzenlenen etkinlikten kareler:


 

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2021, 17:59
YORUM EKLE

Aha Geva-bot

Schmalz

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını