banner1322
x

WIN’de her gün 3 farklı sunum gerçekleştirecek

WIN Eurasia Fuarı’nda her gün 3 farklı konuda sunum gerçekleştirecek Omron, verimlilik, esneklik, kalite, emniyet, bağlanabilirlik ve güvenliğe odaklanacak.

WIN’de her gün 3 farklı sunum gerçekleştirecek
Endüstrideara

Omron, 14-17 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek WIN Eurasia Fuarı süresince her gün 3 farklı konuda sunum gerçekleştirecek.

Firma innovative-Automation! konsepti kapsamında; verimlilik, bağlanabilirlik, kalite, esneklik, emniyet ve güvenlik başlıklarında topladığı değer yaratan çözümlerini ziyaretçileri ile paylaşacak.

SUNUMLARDA NELER OLACAK?

Verimlilik ve bağlanabilirliğin ele alınacağı “Toplam ekipman etkinliği arttırma ve Endüstriyel-IT sistemlerine entegrasyon çözümleri” başlıklı sunumda Omron’un makina ve hatların verimliliği, duruş analizi ve kalitesi ile izlenebilirliğin yanı sıra firmaların mevcut sistemlerine entegrasyonuna ilişkin çözümleri anlatılacak.

Esnekliğin işleneceği “Tam entegre robotik otomasyon hatları ile Mobil ve Sabit Kolaboratif robot sistemleri” başlıklı sunumda, robotlar, görsel denetim sistemleri, emniyet, makina kontrolü ve algılama çözümlerini bir araya getiren endüstrideki ilk ve tek tamamen entegre robotik otomasyon hatları çözümleri konu edilecek. Esnek ve verimli üretim konseptine çözüm sunan ve makina-insan iş birliğini bir adım öteye taşıyan mobil ve sabit kolaboratif robot çözümleri, TM serisi kolaboratif robotlar ve LD serisi mobil robotların avantajları öne çıkarılacak.

VERİMLİLİK, KALİTE VE EMNİYET

Verimlilik kapsamında “Pano üretim teknolojileri ve Kestirimci Bakım çözümleri”nin gündeme taşınacağı sunumda, pano üretiminde verimliliği arttırmak adına kolay kablolama sunan ve işçilik süresini kısaltan değer tasarımı ürün portföyü ile üretim tesislerinde duruş sürelerini azaltmak ve Endüstri 4.0’ın merkezinde yer alan Toplam Ekipman Etkinliğini (OEE) arttırmak üzere tasarlanmış yeni ürünler konu edilecek. 

Kalite odağında serileştirmeye odaklanılacak bir başka sunumda “Serileştirme ile izlenebilirlik, tedarik zincirinde geliştirilmiş şeffaflık” başlığı ve emniyet ile ilgili “Makina Emniyeti Danışmanlık Hizmetleri” başlığı ile satış öncesi emniyet uzmanlarının faaliyetleri, kolaboratif robotlar ve robot risk değerlendirmesinin yanında ESPE ölçümlerine ilişkin bilgiler aktarılacak.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2019, 16:30
YORUM EKLE

Entek

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını