ÜRETEN TÜRKİYE ZİRVE’LERDE BULUŞTU

Üreten Türkiye’nin buluşma noktası ST Zirveleri; üç gün boyunca Türkiye’nin dört bir yanından gelen yatırımcıları, yüksek katma değerli endüstriyel çözümlerle bir araya getirdi. Bir sonraki Zirve tarihi; 4-6 Ekim 2022...

ÜRETEN TÜRKİYE ZİRVE’LERDE BULUŞTU
Endüstrideara

Üreten Türkiye’nin Zirveleri; Robot Yatırımları Zirvesi, Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi, Proses Zirvesi ile Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi, üç gün boyunca Türkiye’nin dört bir yanından gelen yatırımcıları, yüksek katma değerli endüstriyel çözümlerle buluşturdu.

Bu yıl Tuzla Viaport Marina’da 5-6-7 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilen ST Zirveleri yoğun bir ilgiyle takip edildi ve ziyaretçi patlamasına sahne oldu. ST Endüstri Radyo, Sosyal Medya, ST Endüstri Haber Portalı’nın yanısıra Zirveler; bu yıl ilk kez yüz yüze buluşmanın verdiği sinerjinin yanısıra canlı yayınlar ile dünyanın dört bir yanına ulaştı. 


Doğru yatırımcılarla doğru endüstriyel çözüm ve hizmetleri buluşturan etkinlikte sergi alanları da 3 gün boyunca bir an bile boş kalmazken, organizasyon, hem katılımcıların hem de ziyaretçilerin yüzünü güldürdü.

Zirve’nin gelecek yılki tarihi de şimdiden belli oldu. Bir sonraki zirve tarihi; 4-6 Ekim 2022

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2021, 17:07
YORUM EKLE

Teknorob

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını