Universal Robots distribütör ağına katıldı

Distribütörlük ağını genişletmeye devam eden kolaboratif robot üreticisi Universal Robots, son olarak Pulsar Robotik ile anlaştı.

Universal Robots distribütör ağına katıldı
Endüstri 40 Zirvesi

İş birliğine dayalı endüstriyel robotlarıyla öne çıkan cobot üreticisi Universal Robots, distribütör ağını genişletmeye devam ediyor. 

Son olarak firma ile Ankara merkezli Pulsar Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Pulsar Robotik arasında distribütörlük anlaşması imzalandı.

Böylelikle Pulsar Robotik, firmanın 3 ila 16 kg taşıma kapasitesine sahip UR3, UR5, UR10 ve UR16 olmak üzere ürün gamında bulunan e serisi cobot’larının satışını gerçekleştirecek.

Universal Robots Türkiye ve ME Ülke Müdürü Kandan Özgür Gök, konuya ilişkin olarak, “Yeni distribütörümüz Pulsar Robotik AŞ’ye, Universal Robots ailesine “HOŞ GELDİN” diyoruz. Dünyanın 50’den fazla ülkesinde farklı üretim ortamlarında kullanılan cobot’un mucidi Universal Robots A/S, Ankara merkezli Pulsar Robotik San. ve Tic. A.Ş. ile distribütörlük anlaşması imzalayarak distribütör ağını genişletmeye devam ediyor.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2020, 16:14
YORUM EKLE

Aha Geva-bot

Schmalz

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını