banner1322
x

TARIM MAKİNALARI ÜRETİCİSİNDEN YENİ ROBOT YATIRIMI

Erdem Metal & Tarım Makinaları, Cloos Kaynak ile yeniden anlaşarak 2 adet daha robot sistemi siparişi verdi.

TARIM MAKİNALARI ÜRETİCİSİNDEN YENİ ROBOT YATIRIMI
Enerji Zirvesi

Tarım makinaları imalat sektöründe faaliyet gösteren Erdem Metal & Tarım Makinaları, Cloos Kaynak ile yeni robot yatırımı için anlaşmaya vardı.

Firma, ilk olarak 2014 yılında iş birliğine vardığı Cloos ile yoluna devam etme kararı aldı ve böylece iki adet daha slider ile birlikte komple kaynak robot sistemi yatırımı yapma kararı verdi. 

“MARKAMIZA GÜVENİNİ TAZELEYEN MÜŞTERİMİZE HAYIRLI OLSUN”

Cloos Kaynak Genel Müdürü İbrahim Halil Eyüpoğlu, konuyla ilişkin olarak “Bu zorlu süreçte yatırımlarına ara vermeden devam eden tarım aletleri sektörünün hızlı büyüyen firmalarından değerli paydaşımız Erdem Metal & Tarım Makinaları firması 2014 yılında yapmış olduğu Cloos Robot sistemleri ile tekrar devam etme kararı almış ve 12mt ve 6mt sliderler üzerinde hareket eden 2 adet daha Cloos Robot Sistemi siparişi vermiştir. Bu siparişleri ile firmamıza ve markamıza olan güvenlerini yenileyen müşterimize yeni robot sistemlerinin hayırlı olmasını diliyoruz. Özellikle bu süreçte güvenini ve desteğini eksik etmeyen Özer Erdem Bey’e, şahsım ve firmam adına teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

“YENİ VE GÜZEL PROJELERİN KAPISINI AÇMASINI DİLERİM”

Erdem Metal & Tarım Makinaları Üretim Sorumlusu Özer Erdem ise, “Öncelikle vatana millete, sonrada firmalarımıza hayırlı uğurlu olmasını; yeni ve güzel projelerin kapısını açmasını dilerim.” dedi.

FAALİYETLERİNDE 60 YILA YAKLAŞIYOR

Adana/Ceyhan merkezli tarım makinaları üreticisi, 1964 yılında başladığı faaliyetlerine bugün başta tarım makinaları olmak üzere metal işleme, çelik konstrüksiyon, projeye ve numuneye özel imalatlar ile aralıksız devam ediyor.

Firmanın ürünleri arasında; sıra arası çapa makinaları, ekim makinaları, toprak işleme makinaları, hasat makinaları, sap parçalama makinaları, set/sırt yapma makinaları bulunuyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2021, 11:35
YORUM EKLE

Aha Geva-bot

Roboride

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını