banner1322
x

Siemens, BİLGİN’i tedarikçilerine tanıttı

Siemens Türkiye, 8. Tedarikçi Günü’nde yeni robot yazılımı BİLGİN’in tanıtımını gerçekleştirdi. Yazılım, sipariş yönetiminde süreçleri 70 kat hızlandırıyor.

Siemens, BİLGİN’i tedarikçilerine tanıttı
Robot Zirvesi

Siemens Türkiye’nin gelenekselleştirdiği Tedarikçi Günü, sekizinci kez satın alma ve satış profesyonellerini buluşturdu. 

Conrad İstanbul Bosphorus’un ev sahipliğinde, 22 Ocak’ta düzenlenen etkinliğin bu yılki mottosu “Sınırları Aş” olarak belirlendi. 

Siemens’in Vizyon 2020+ stratejisi ile gelecek ile ilgili projelerinin açıklandığı etkinlikte, ayrıca dijitalleşmenin kazandırdığı katkılar konuşuldu.

SÜREÇLERİ 25 SAATE DÜŞÜRÜYOR

Etkinlik kapsamında, Siemens Türkiye Tedarik Zinciri Yönetimi’nin yeni robot yazılımı BİLGİN tedarikçilere tanıtıldı. Canlı uygulama ile robotun çalışma koşullarına ilişkin bilgilendirme yapıldı.

Uzun vadeli iş gücüne ihtiyaç duyulan lojistik süreçlerde önemli ölçüde zaman tasarrufu sağlayan robot yazılımı, teslimatlarda hızın yanı sıra iş gücünde verimlilik ve rekabette avantaj yaratıyor.

Süreçleri 70 kat hızlandıran BİLGİN, tedarik zinciri lojistik süreçlerini ise yılda 1750 saat civarından 25 saatlik işgücüne kadar indiriyor.
 

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2019, 01:45
YORUM EKLE

Omron 1

Schmalz

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını