banner1322
x

Sektörün kalbi Tokyo’da atıyor

Robot dünyasının kalbinin attığı Uluslararası Robot Fuarı IREX 2019, 18-21 Aralık’ta Japonya’nın başkenti Tokyo’da gerçekleştiriliyor.

Sektörün kalbi Tokyo’da atıyor
Endüstrideara

Dünyanın en büyük robot fuarlarından biri olan Uluslararası Robot Fuarı IREX 2019, Japonya’nın başkenti Tokyo’da 18-21 Aralık’ta gerçekleştiriliyor.

“Robotlar tarafından köprülenmiş dostça bir topluma giden yol” temasıyla, Big Sight Fuar Merkezi’nde 23.’sü düzenlenen fuar, sektör temsilcilerini ve robotik alandaki son yenilikleri aynı çatı altında bir araya getiriyor. 

Dünyanın önde gelen robot üreticilerini ve ilgili ticari işletmelerini buluşturan fuarda, robotlar, ilgili ekipman, ağ, simülasyon, görüntü sistemleri gibi ürünler sergileniyor.

Fuarda, ABB, Fanuc, Gimatic, Kawasaki, KEBA, KUKA, Mitsubishi Electric, Nachi, Omron, Pepperl+Fuchs, Schmalz, Schmersal, Schunk, Stäubli, Universal Robots ve Yaskawa gibi sektörün önde gelen 637 firması katılımcı olarak yer alıyor.

İki yılda bir düzenlenen ve son olarak 2017 yılında kapılarını açan fuara, 612 firma ve 130 binin üzerinde ziyaretçi katılmıştı.


 

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2019, 17:13
YORUM EKLE

Omron 1

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını