Schmalz ve Schunk, sanal fuar Web-Expo’ya katılıyor

Schmalz ve Schunk’un katılımcıları arasında yer aldığı, esnek endüstriyel robot teknolojileri ile ilgili online düzenlenen Web-Expo Fuarı’na ücretsiz katılım sağlanabiliyor.

Schmalz ve Schunk, sanal fuar Web-Expo’ya katılıyor
Enerji Zirvesi

Schmalz ve Schunk, esnek endüstriyel robot teknolojileri ile ilgili sanal ortamda düzenlenen Web-Expo Fuarı’na katılıyor. 

Covid-19 pandemi süreci ile birlikte Türkiye’de ve dünya genelinde fuarların ertelenmesinin ardından Almanya merkezli Drag&Bot tarafından organize edilen sanal fuar, 6 Mayıs’ta internetten Hopin platformu üzerinden gerçekleştirilecek.

Schmalz ve Schunk’un yanı sıra Basler, Blue Danube Robotics, Roboception ve KUKA Grup iştiraklerinden Faude’nin yer alacağı etkinliğe, online olarak ücretsiz katılım sağlanabiliyor.

“Mega trendler dünyasında otomasyon”, “Robotunuz için 3D algısı”, “Robotik endüstrisi için inovatif vakum taşıma çözümleri”, “Endüstriyel robotları akıllı telefon gibi kullanma” gibi konularda genel sunumların ve sergi bölümünde firmaların özel sunumlarının yanı sıra demo uygulamaları, networking ve canlı chat imkanı bulunuyor.

Saat 18.00’e kadar devam edecek sanal fuara, ücretsiz olarak katılım imkanı bulunuyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2020, 11:01
YORUM EKLE

Entek

Roboride

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını