Robot Yatırımları Zirvesi’ne katılıyor, 4 yeni ürününü tanıtacak

Bu yıl 1-3 Ekim 2019 tarihleri arasında WOW Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi’ne katılacak Lincoln Electric Türkiye, 4 yeni ürününü tanıtacak.

Robot Yatırımları Zirvesi’ne katılıyor, 4 yeni ürününü tanıtacak
EndüstrideAra - Haber Detay

Lincoln Electric Türkiye, bu yıl 1-3 Ekim 2019 tarihleri arasında WOW Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi’ne katılacak ve 4 yeni ürününün tanıtımını yapacak.

Öğrencilerin robotik endüstriyel uygulamaları daha iyi öğrenmesini sağlayan robotik eğitim hücresini, dünyanın bir numaralı tam otomatik, robotik yapısal çelik imalat kesim çözümü olan Pyhton X’i, çift telli MIG çözümü olan tek kaynak makinası ve tek tel sürme ünitesi ile  HyperFill’i ve robotik TIG  ark kaynak çözümü TOPTIG’i tanıtacak.

Endüstri 4.0 ile birlikte sanayide robot uygulamalarını gelecek vizyonunun merkezine koyarak, müşterilerinin bu doğrultudaki ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamak için çalışan firma; sektör bazlı robot yatırımları, verimlilik odaklı yatırım maliyetleri, alternatif finans kaynakları gibi konuların yanı sıra Türkiye’de yapılan robot yatırımlarının irdeleneceği ve yatırım tecrübelerinin paylaşılacağı Zirve'de, dünya standartlarındaki yenilikçi ürünlerini sergileyecek. 

Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi’nde robotik alanındaki devrim yaratacak yeni çözümleri tanıtacaklarını kaydeden Lincoln Electric Türkiye Genel Müdürü Ahmet Sevük, “Firma olarak üretimdeki zamanın azaltılması, kaynakların daha verimli kullanılması, iş gücü verimliliğinin arttırılması gibi önemli fırsatlar sunan robot uygulamalarını endüstrimizin bugünü ve yarını olarak görüyoruz. Bu kapsamda geliştirdiği ürün ve çözümlerle müşterilerinin robot uygulamalarından en yüksek verimlilikle faydalanmasını sağlayan öncü bir şirket olarak robot yatırımlarına ışık tutacak ve yol gösterecek bu zirvede yer alacağımız için mutluyuz. Zirve boyunca ziyaretçilerimizi robot teknolojilerimiz hakkında bilgilendirecek ve ürünlerimizi deneyimlemelerini sağlayacağız. Ayrıca en son teknolojiyle üretilen ürünlerimizin kalitesini gösterme fırsatı sunan bu zirve ile robotlardan daha fazla sektörün faydalanmasına yönelik büyük bir adım atacağımıza inanıyoruz.” diyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2019, 11:31
YORUM EKLE

Robentex

Schunk

Dergiler