banner1339
x

ROBODER’DE YENİ YÖNETİM KURULU BELİRLENDİ

ROBODER'in 25 Kasım'da gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul toplantısı ile derneğin yeni yönetim kurulu belirlendi.

ROBODER’DE YENİ YÖNETİM KURULU BELİRLENDİ
Endüstri 40 Zirvesi

Robotik ve Yüksek Teknolojili Üretim Sistem Entegratörleri Derneği ROBODER’in Olağan Genel Kurulu toplantısı, 25 Kasım 2021 tarihinde ROBODER Yönetim Binası’nda gerçekleştirildi. 

Genel Kurul toplantısı ile yeni bir dönemin başladığı ROBODER’de, bayrağı Murat Yarış devralırken, yeni yönetim kurulu da belirlendi. Murat Yarış başkanlığındaki yeni yönetim kurulunda, A. Ali Şen ve Aydın Şimşirli Başkan Vekili olarak görev alacak. Yönetim Kurulu üyeliklerine ise Ahmet Ertuğrul Çelik, Ünal Altıntaş, Eren Gönenli, Özgür Yıldız, Mutlu Balkan ve Y. Çağrı Özarslan getirildi. 

“YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR”

Derneğin yeni Başkan Vekili A. Ali Şen, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Genel kurulumuzu gerçekleştirdik. Robotik ve Yüksek Teknolojili Üretim Sistem Entegratörleri Derneği’nin yeni yönetim kurulu görevi devraldı, camiamıza hayırlı olmasını dilerim. Yeni nesil makinalar, üretim teknolojileri ve robotik sistemler temelindeki sektörlere değer katmak, ülkemizin bu alandaki prestijini dünya çapında yükseltmek üzere çıkılan bu yolda yeni bir dönem başlıyor. ROBODER'in kuruluşundan bugüne emeği geçen tüm paydaşlara teşekkürler.” ifadelerini kullandı.

 
 

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2021, 09:07
YORUM EKLE

Aha Geva-bot

Roboride

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını