banner1322
x

ROBODER'İN TÜRKİYE ROBOTİK VE OTOMASYON ZİRVESİ BAŞLADI

ROBODER tarafından organize edilen ve sektör paydaşlarını buluşturan “Türkiye Robotik ve Otomasyon Zirvesi 2022” İstanbul'da başladı.

ROBODER'İN TÜRKİYE ROBOTİK VE OTOMASYON ZİRVESİ BAŞLADI
Makine Zirvesi

Robot Entegratörleri ve Yüksek Teknolojili Sistem Üreticileri Derneği ROBODER tarafından organize edilen “Türkiye Robotik ve Otomasyon Zirvesi 2022” başladı.

İstanbul’daki The Green Park Hotel Pendik’te gerçekleştirilen ve robotik otomasyon sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getiren zirve, MAKFED Genel Sekreteri Zühtü Bakır’ın açılış konuşmasıyla başladı.

Bakır konuşmasında, "Makina sektöründe ihracatta ikinci sıradayız. Birinciliği hedefliyoruz. Önümüzde gidilecek daha yolumuz var. Hep birlikte bunu başaracağız." ifadelerini kullandı.

ROBODER Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yarış’ın mesajının ardından ROBODER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Ali Şen ve Genişleme Komitesi’nden Nurşen Sanver'in derneğin tanıtımı, faaliyetleri ve vizyon planıyla ilgili bilgilendirme konuşmalarıyla sürüyor.

 

“Türkiye Robotik ve Otomasyon Zirvesi 2022”, alanında uzman isimlerin konuşmaları ve ışık tutacak paneller ile 18.30'a kadar devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2022, 01:20
YORUM EKLE

Aha Geva-bot

Roboride

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını