Paketleme ve gıda işlemede profesyonel

Sektörünün ileri gelen makina üreticilerinin distribütörlüklerini yapan Kenttur Mühendislik, komple gıda entegre tesislerini kuruyor.

Paketleme ve gıda işlemede profesyonel
Endüstri 40 Zirvesi

Mevcut işletmelere her türlü paketleme, işleme, etiketleme ve ink-jet kodlama çözümlerini Kenttur Mühendislik, kardeş firması olan Tempo Makina ile birlikte sunuyor. Sektörde adını duyurmuş makina üreticilerinin distribütörlüklerini yapan Kenttur, paketleme, gıda işleme ve medikal endüstrileri gibi çesitli endüstrilerde paketleme, işleme, ürün belirleme; üretim tarihleri, son kullanım tarihi gibi bilgilerin kodlanmasına, etiket yazılım ve etiket yapıştırma ihtiyaçlarına çözümler sunuyor.

Bununla birlikte Kenttur, ağır endüstrilere uygun paketleme, gıda işleme, ink-jet, valf-jet ve laser kodlama, etiket yazılım ve etiket yapıştırma makinaları pazarlıyor.
Öte yandan Kenttur mühendisleri, uzmanlık ve tecrübelerini kullanarak müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun makina ve hat tasarımını da yapıyor.
Kenttur Mühendislik, Tempo Makine ve Orbitrade ile birlikte 3000 makinayla, 16 farklı sektörde, 2000 müşteriye tamamen müşteri memnuniyetine dayalı bir hizmet veriyor.
 

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2019, 10:22
YORUM EKLE

Aha Geva-bot

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını