OTOMOTİV PROJELERİNDE HASSAS DOĞRULUK SAĞLIYOR

OnRobot'un robotlar için geliştirdiği kuvvet tork sensörlü zımpara ürünü, otomotiv projelerinde hassas doğruluk sağlıyor.

OTOMOTİV PROJELERİNDE HASSAS DOĞRULUK SAĞLIYOR
EndüstrideAra - Haber Detay

Türkiye temsilciliği Hidro-Tek tarafından gerçekleştirilen OnRobot'un robotlar için geliştirdiği yeni kuvvet tork sensörlü zımpara ürünü, bilhassa otomotiv sektöründeki projelerde hassas doğruluk sağlıyor. 

Kolayca kurulan ve programlanan ürün, zımparalama, parlatma ve cilalama uygulamalarında kullanılıyor. 

İşbirlikçi ürün, kullanıcılarının uygulamaya başlayabilmeleri adına ihtiyaç duydukları birçok özelliği de barındırıyor. Plug-and-play (tak-çalıştır) zımparalama aracı, çeşitli zımparalama ve cilalama diskleri, kullanımı kolay yazılım ve opsiyonel otomatik kum değiştirici ve kuvvet tork sensörü gibi özellikler birlikte sunuluyor.

Gürültülü ve maliyeti yüksek hava komperesörüne gereksinimin olmadığı ekonomik, elektrikli zımpara, verimliliği ve kontrolü artırıyor. Elektrikli araçta, ayrıca sıkıştırılmış hava bulunmuyor.

Standart 3M temiz zımpara kağıdı disklerin kullanımı ile çalışma alanında tozu azaltacak ürün, aynı zamanda manuel zımparaların vibrasyonundan kaynaklanan çalışan yaralanma riskini de azaltacak.


 

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2021, 15:34
YORUM EKLE

Universal Robots

Schunk

Dergiler