Oppent, intralojistik çözümleriyle LogiMAT 2019’a katılacak

Oppent’in bütün uluslararası organizasyonuyla katılacağı ve intralojistik çözümlerini sergileyeceği Almanya’daki LogiMAT 2019 için geri sayım başladı.

Oppent, intralojistik çözümleriyle LogiMAT 2019’a katılacak
Endüstrideara

Endüstri ve sağlık tesisleri başta olmak üzere sunduğu AGV çözümleriyle öne çıkan Oppent, 19-21 Şubat 2019 tarihleri arasında düzenlenecek LogiMAT 2019’a katılacak. 

Oppent, Almanya’nın Stuttgart şehrinde bu yıl 17.’si gerçekleştirilecek olan LogiMAT 2019 “İntralojistik Çözümler ve Süreç Yönetimi Uluslararası İhtisas Fuarı”nda, EVO AGV ailesinin yanı sıra intralojistik çözümlerini ziyaretçilerinin beğenisine sunacak.

Fuarda Türkiye organizasyonu da dahil olmak üzere, firma bütün uluslararası organizasyonuyla hazır bulunacak.

Oppent Türkiye’nin de çözümlerini tanıtacağı fuar kapsamında, firma EVO AGV ailesinin yeni ürünlerini ve diğer bütün çözümlerini görücüye çıkaracak.   

FUARA 200’Ü AŞKIN KONUŞMACI KATILACAK

İntralojistik sektörünün dünya genelindeki yeniliklerinin ve inovasyonlarının sergileneceği fuar, 117 bin metrekare üzerinde kurulu bir alanda yapılacak.

Özel sektör ve bilim dünyasından 200’den fazla konuşmacının katılacağı fuar kapsamında, depo ve imalat yönetimi ile robotik, simülasyon yazılımı, nakil ve depolama teknolojileri, bilgi ve iletişim teknolojileri gibi konular odağında ürünler ve teknolojiler sergilenecek.
  
 

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2019, 10:17
YORUM EKLE

Omron 1

Fanuc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını