Oğuz Bayrak: Otomotiv sanayiisinde tehlikeleri ortadan kaldırıyoruz

Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi’nde “Otomotiv / Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayi Sektörlerinde Robotlu Çözümler” başlığı altında gerçekleşen birinci panelde konuşmacı olarak yer alan EUCHNER Endüstriyel Emniyet markasından Genel Müdür Oğuz Bayrak, otomotiv sektörüne özel çözümler sunduklarını, geliştirdikleri emniyet modelleri ile kablolamada yaşanacak problemleri ortadan kaldırdıklarını aktardı.

Oğuz Bayrak: Otomotiv sanayiisinde tehlikeleri ortadan kaldırıyoruz
Enerji Zirvesi

Otomotiv, beyaz eşya ana ve yan sanayideki robot uygulamalarının anlatıldığı Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi’nin birinci paneli kapsamında açıklamada bulunan EUCHNER Genel Müdürü Oğuz Bayrak, firmalarının fabrikalarda, makinalardan kaynaklı doğabilecek sorunlardan çalışanları korumaya çalıştıklarını belirterek, otomotiv sektörüne sundukları çözümleri anlattı.

Fabrikada robotlarla birlikte çalışan insalar için zaman zaman tehlikeli durumlar yaşanabildiğine dikkat çeken Oğuz Bayrak, bu tehlikeyi ortadan kaldıracak çözümleri olduğunu vurguladı ve sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Almanya’daki birçok otomotiv üreticisi ile birlikte çalışıyoruz. Bu sektöre özel çözümler sunuyoruz. Emniyet modelleri geliştirdik. Böylelikle kablomada yaşanacak problemler ortadan kalktı. Bu ürünümüzün uygulamalarına Türkiye’de de başladık."

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2019, 14:40
YORUM EKLE

Omron 2

Fanuc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını