NOVEXX, PRINT & APPLY 4.0 VE UZAKTAN ERİŞİM DİYECEK

Novexx Solutions Ege Bölge Sorumlusu Ali Rıza Kayalı, 6. Robot Yatırımları Zirvesi öncesinde sorularımızı yanıtladı.

NOVEXX, PRINT & APPLY 4.0 VE UZAKTAN ERİŞİM DİYECEK
Endüstri 40 Zirvesi

Novexx Solutions, Zirve’de “Print & Apply 4.0”, “Uzaktan Erişim”, çevre ve ekonomi için tasarruf konularına odaklanacak, tekstil, beyaz eşya ve otomotiv sektörlerindeki yenilikçi uygulamalarını anlatacak.

ROBOTLU ÜRETİM VİZYONUNA UYGUN ÇÖZÜMLERİ NELER?

Robotlu üretim vizyonlarını aktaran Ali Rıza Kayalı, “Biz Novexx Solutions olarak, ‘Çalışan Etiketleme Çözümleri’ sunan 55 yıllık tecrübeye sahip bir Alman şirketiyiz. Dünya’da 11 ülkedeki lokasyonumuz ve 100’den fazla sertifikalı ortak tarafından temsil ediliyoruz. Türkiye lokasyonumuz İstanbul-Maltepe’de bulunmaktadır. Burada satış, servis ve proje imalatında bulunmaktayız. Ayrıca Ege Bölgesi için İzmir’de satış ve teknik destek için personel konuşlandırılmıştır. Donanım, yazılım, sarf malzemeleri ve teknik destek ile komple bir portföy sunuyoruz. Alman kalitesinde, endüstriyel tasarım ürünlerimiz, 7/24 kullanımda bile yüksek performansı karşılar. Robotlu üretim vizyonuna iki ürün grubumuz görev almaktadır diyebiliriz. ‘Endüstriyel tanımlama sistemleri’ ve ‘Tanımlama süreçleri için yazılım.’ şeklinde konuştu.

Kayalı, tanımlama sistemlerindeki yaz-yapıştır, etiketleme, etiket yazıcıları, tak-çalıştır komple çözümler ve aplikatörlerinin hem otonom ve yarı otonom şekilde üretime hizmet ettiğini hem de robotlar, PLC’ler gibi çevre birimleri ile birlikte entegre çalışarak üretim gerçekleştirdiğini kaydetti. “Yazılım grubumuzda ise merkezi veri ve süreç yönetimi için ‘Veri Yönetim yazılımımız’ ile ‘Etiket Tasarım programımız’ robotlu üretim vizyonuna hizmet etmektedir.” diyen Kayalı Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi ile ilgili de değerlendirmelerde bulundu.

NELER SERGİLEYECEK? HANGİ KONULARA ODAKLANACAK?

Zirve’de “Print & Apply 4.0”, “Uzaktan Erişim”, çevre ve ekonomi için tasarruf konularına odaklanacaklarını söyleyen Kayalı, “Bu yılki Zirve’de özellikle tekstil, beyaz eşya ve otomotiv sektörlerindeki yenilikçi uygulamalarımızı anlatmak istiyoruz. XPA 934 Print&Apply ürünümüzü sergilemeyi planlıyoruz.” diye konuştu.

Novexx Solutions Ege Bölge Sorumlusu Kayalı, Zirve ile ilgili hedef ve beklentilerine de değinerek sözlerini şöyle tamamladı:

“Geçmiş senelerde olduğu gibi sinerjisi yüksek iş ortaklıkları ile 55 yıllık hemen her sektördeki bilgi ve tecrübelerimizi kullanarak, katma değerli projeler gerçekleştirmek istiyoruz.”  
 

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2021, 17:45
YORUM EKLE

Entek

Roboride

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını