“MZ25'i ilk kez Türkiye’de görücüye çıkaracağız”

Nachi Türkiye Genel Müdürü ve Koordinatörü Gökhan Kırmacı, yeni robot modelleri MZ25’in Avrupa’daki sunumunu, ilk önce Türkiye’de gerçekleştirecekleri bilgisini verdi.

“MZ25'i ilk kez Türkiye’de görücüye çıkaracağız”
Endüstrideara

Nachi, 2020 yılının başında piyasaya sunduğu yeni robot modeli MZ25’in Avrupa’daki ilk sunumunu, Almanya’dan önce Türkiye’de gerçekleştirecek.

“REKABETÇİ ROBOT MODELLERİMİZE YENİSİNİ EKLEDİK”

Konuya ilişkin ST Endüstri Medya Robot Yatırımları programında değerlendirmelerde bulunan Nachi Türkiye Genel Müdürü ve Koordinatörü Gökhan Kırmacı, yeni robot modelleri ve MZ25’e ilişkin şöyle konuştu: “2019 yılında ve 2020’nin başında piyasaya sunduğumuz yeni robot modellerimiz var. Bunlar kolaboratif robot modelimiz CZ10 ve MZ serisinin en küçük modeli olan, 350 mm erişimli MZ01. Ama 2020 yılında bizi en çok heyecanlandıran robot modelimiz MZ25. Avrupa’daki ilk sunumunu Almanya’dan önce Türkiye’de gerçekleştireceğiz. Güncellenmiş tarihleri 18-21 Haziran olan WIN Eurasia Fuarı’nda lansmanını yapacağız. Lansmanın ardından da Türkiye piyasasından siparişleri almaya başlayacağız. MZ25, 2020 yılında bizim amiral gemimiz olacak. Robotun özelliklerine gelirsek; 1.880 mm erişim, 25 kg taşıma kapasitesi, benzer modellere göre aha hızlı ve standart IP67 koruma sınıfına sahip bir robot. Hollowrist özelliği ile de robotun kablo grubu tamamen bileğin içinden geçiyor. Bu sayede robotun ve ekipmanların ömrü çok daha uzun oluyor. Rekabetçi robot modellerimize bir tane daha ekleme fırsatı bulduk diyebilirim.” 
 

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2020, 14:11
YORUM EKLE

Novexx

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını