KUKA, en çok satan robotunu yeni tasarımıyla piyasaya sürecek

KUKA, KR QUANTEC modeli robot ürün serisini yeniden tasarladı. Firmanın en çok satan ürünü serisi için teslimatlar Nisan 2019’da yapılacak.

KUKA, en çok satan robotunu yeni tasarımıyla piyasaya sürecek
Endüstri 40 Zirvesi

KUKA’nın en çok satan ürün serisi olan KR QUANTEC, yeni tasarımıyla kullanıcıları ile buluşmaya hazırlanıyor. 

KR QUANTEC serisinin yeni nesil robotunun Ocak ayından itibaren sipariş verilebilecek, ürün serisinin ilk teslimatlarının ise Nisan 2019’da gerçekleştirilmesi planlanıyor.  

Yeni tasarımının yanı sıra seri, performansı, esnekliği ve ekonomik olması açısından optimize edildi. 

KR QUANTEC 100 BİNDEN FAZLA SATTI

Piyasaya çıktığı 2010 yılından bu yana 100 binden fazla satışı gerçekleştirilen KR QUANTEC serisi, aynı zamanda firmanın en çok satan ürün serisi olma özelliğini taşıyor.

Yüksek güvenirliğinin yanı sıra her alanda uygulama çeşitliliği ile dikkat çeken robot serisi, otomotiv, medikal, döküm gibi sektörlerde kullanıma uygun olarak tasarlandı.   

Ayrıca seri, 120 ila 300 kg yük taşıma kapasitesine sahip bulunuyor. 

TESLİMAT SÜRELERİ KISALIYOR, MALİYETLER DÜŞÜYOR

Yeni jenerasyonun daha ince modülü ile teslimat sürelerinin kısaltıldığını kaydeden KUKA Sorumlu Ürün Yöneticisi Wolfgang Bildl, alandaki taşıma yüklü üstün donanım imkanı, portföydeki özel varyantlar ile yüksek çeşitlilik veya kısaltılmış durdurma mesafeleri gibi teknik optimizasyonlar veya optimize bir çalışma alanı ile müşterilerine güvenli bir yatırım imkanı sağlayan tam ayarlı, esnek robotlar sunabildiklerini söyledi.


 

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2019, 22:26
YORUM EKLE

Aha Geva-bot

Schmalz

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını