Kolaboratif robot web seminerlerine başlıyor

Universal Robots, 7 Mayıs’ta kolaboratif robot web seminerlerine başlıyor. İlk webinarın konusu ise, “Cobot ile Paketleme-Paletleme Uygulamaları”.

Kolaboratif robot web seminerlerine başlıyor
Endüstri 40 Zirvesi

Covid-19 pandemi sürecinde müşterilerine robotlu otomasyon çözümleri konusunda destek vermek amacıyla harekete geçen Universal Robots, kolaboratif robot web seminerlerine başlıyor.

Bu kapsamda firmanın 7 Mayıs Perşembe günü saat 14.00’te düzenleyeceği ilk webinarın konusu, “Cobot ile Paketleme-Paletleme Uygulamaları” olacak.

Universal Robots Türkiye & MEA Ülke Müdürü Kandan Özgür Gök ve Universal Robots Türkiye & MEA Teknik Destek Mühendisi Hakan Deniz Erden’in konuşmacı olarak katılıp sunum yapacağı seminerde, ayrıca katılımcılardan gelen sorularda yanıtlanacak.

PAKETLEME/PALETLEMEDE VERİMLİLİK ARTIŞI NASIL SAĞLANIR?

Firmadan konuya ilişkin yapılan açıklamada, “Paketleme ve paletleme uygulamalarınızı son teknolojiye sahip cobot’lar ile daha basit, daha hızlı ve daha verimli hale getirebileceğinizi biliyor musunuz? Bu web semineri sizi cobot dünyasıyla tanıştırıyor ve dünyadaki kullanıcılar tarafından cobot ile otomasyonun uygun maliyetle, nasıl hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştiğini anlamanıza yardımcı oluyor. Tekrarlayan ya da ağır paketleme/paletleme uygulamalarınızı dar alanda çalışabilen hafif ve kompakt yapıya sahip kolaboratif robotla nasıl otomatikleştireceğinizi, ergonomik fayda sağlayarak çalışan memnuniyetini nasıl artırabileceğinizi, ürün çevrim süresini nasıl kısaltabileceğinizi ve kaliteyle verimlilik artışını nasıl yakalayabileceğinizi paylaşacağız. Yeni iş fırsatlarını keşfedeceğiniz web seminer, ayrıca tamamlayıcı UR+ uygulama kitlerinin ve ekipmanlarının, çevrimiçi UR Akademi’miz aracılığıyla sunulan eğitimle müşterilerimizi otomasyon yolculuklarında nasıl desteklediğimizi öğrenme fırsatı da veriyor.” denildi.

Webinara katılmak isteyenler, firmanın web sitesindeki kayıt formunu doldurarak kayıt yaptırabiliyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2020, 16:14
YORUM EKLE

Omron 3

Fanuc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını