banner1322
x

Japonya’dan He-Pro’ya inovasyon ödülü

He-Pro, Japonya’da gerçekleştirilen Fanuc Robot Global Partner ödül töreninde porselen sektörüne sunduğu çözümle "İnovasyon Ödülü"nü kazandı.

Japonya’dan He-Pro’ya inovasyon ödülü
Endüstrideara

Fanuc uygulama partneri He-Pro Mekatronik, “Fanuc Robot Global Partner Reception 2019” ödül töreninde “İnovasyon” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Japonya’da gerçekleştirilen ödül töreninde birçok projeyi geride bırakan firma, porselen sektörüne sunduğu robotik pres çözümüyle ödülün sahibi oldu.

He-Pro firmasını temsilen ödül törenine Otomasyon Sorumlusu Hakan Baykoz ve Proje Uzmanı Gani Özgür Tuncay katıldı.

Firma söz konusu ödülü, porselen sektörü için düşük enerji tüketimi, daha yüksek üretim kapasitesi ve bir önceki sisteme göre üretim hatalarını azaltmak amacıyla geliştirdiği izostatik pres ve robot teknolojisini birleştiren sistemi ile kazandı. 

Konuya ilişkin görüşlerini paylaşan Fanuc Türkiye Genel Müdürü Teoman Alper Yiğit, “Japonya’da gerçekleştirilen ödül töreninde, He-Pro firmasını temsilen ödül törenine katılan Sayın Hakan Baykoz ve Sayın Gani Özgür Tuncay’a teşekkürlerimi sunuyorum. Global arenada bizleri gururlandıran partnerimiz He-Pro firması ile nice yeni başarılara…” dedi.

Ödül, robotik otomasyonu yenilikçi çözümleriyle geliştiren şirketleri ödüllendirmek üzere veriliyor.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2019, 10:56
YORUM EKLE

Omron 1

Remax Banner

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını