banner1322
x

Intecro Robotics, ödüle layık görüldü

Ankara Sanayi Odası’nın gerçekleştirdiği 55. yıl ödül töreninde, Intecro Robotics Ar-Ge dalında “Yılın Firması” ödülünün sahibi oldu.

Intecro Robotics, ödüle layık görüldü
Makine Zirvesi

Ankara Sanayi Odası’nın (ASO) ev sahipliğinde 7 Şubat’ta gerçekleştirilen 55. yıl ödülleri, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın katıldığı törenle sahiplerine verilirken, Intecro Robotics Ar-Ge dalında “Yılın Firması” ödülüne layık görüldü.

Intecro Robotics adına ödülü firmanın CEO’su Ahmet Ali Şen, Bakan Varank’ın takdimi ile aldı.

Şen, ödüle ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Tüm Intecro ailesi adına temsilen aldığım bu ödül için Intecro’nun özverili, yaratıcı emek ve bilgi neferlerine sonsuz teşekkürler.” şeklinde konuştu.

“Daha Fazla İnovasyon” sloganıyla Ar-Ge ve inovasyon alanındaki çalışmalarına hızla devam eden firma, böylece çalışmalarını ödülle taçlandırmış oldu.

ÖDÜL TÖRENİNE ÇOK SAYIDA DAVETLİ KATILDI

ASO 1. OSB Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen, ASO Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Özdebir ile ASO Meclis Başkanı Celal Koloğlu’nun ev sahibi olarak yer aldığı ev sahipliği yaptığı törene, Varank’ın yanı sıra Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede, Ankara Milletvekilleri Barış Aydın ve Hacı Turan, Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Uslan, Ankara Vali Yardımcısı Recep Erkılıç, Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Ramazan Yıldırım, ASO Yönetim Kurulu, Meclis ve Komite Üyeleri, ASO 1. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Akdaş ve yönetim kurulu üyeleri, sanayiciler, bürokratlar, belediye başkanları ile pek çok davetli katıldı.

Toplam 55 ödülün sahiplerini bulduğu törende ayrıca, “Yaşayan Sanayi Çınarları” kategorisinde 5 ödül verilirken, ASO özel ödülü ise Nurettin Özdebir ile Celal Koloğlu’na takdim edildi.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 18:40
YORUM EKLE

Omron 2

Roboride

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını