banner1339
x

"İlk Akıllı Fabrika" WIN Eurasia bünyesinde inşa edilecek

WIN Eurasia fuarı kapsamında 14 Mart’ta Endüstri 4.0 Festival Alanı’ndaki Akıllı Üretim Fabrikası’nda, insansız üretim süreci uygulamalı olarak gösterilecek.

"İlk Akıllı Fabrika" WIN Eurasia bünyesinde inşa edilecek
Robot Zirvesi

Türkiye’de ilk kez Endüstri 4.0 akıllı üretim fabrikası, 14-17 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek WIN Eurasia fuarı kapsamında kurulacak. 

Endüstri 4.0 konsepti ile imalat sanayinde 6 fuarı aynı çatı altında bir araya getiren fuarın açılış gününde kurulacak Akıllı Üretim Fabrikası, “Canlı Üretim Hattı”na (Smart 4.0 Manufacturing Line) 

WIN Eurasia bünyesinde yer alan ve Leuze Electronic Türkiye’nin rehberliğinde farklı markaların oluşturduğu Endüstri 4.0 Festival Alanı’nda devreye alınacak Canlı Üretim Hattı’nda gerçek zamanlı Endüstri 4.0 akıllı fabrika demosu hayata geçirilecek.

CANLI ÜRETİM HATTI 88 METREKARE ÜZERİNE KURULACAK

Üretim kontrolü ve takibi, veri analizi, bulut teknolojisi, endüstriyel güvenlik, endüstriyel nesnelerin interneti, büyük veri, dijital otomasyon ve katmanlı üretim teknolojisi ile meydana gelen Canlı Üretim Hattı, toplam 88 metrekarelik alan üzerinde inşa edilecek.

Katılımcılar ve ziyaretçiler, endüstrinin tekrardan biçimlenmesini sağlayan teknolojileri görme fırsatı bulacak. 

75 BİNDEN FAZLA ZİYARETÇİ KATILMIŞTI

İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nin ev sahipliğini yapacağı fuarda, geleceğin fabrikalarında yer alacak sac işleme, metal şekillendirme, otomasyon hizmetleri, enerji, elektrik ve elektronik ekipmanlar, hidrolik ve pnömatik hizmetlerin yanı sıra tesis içi lojistik gibi ileri teknolojiler sergilenecek.

WIN Eurasia fuarı, 2018 yılında 22 ülkeden 1.800’den fazla firmayı ve 146 ülkeden 75 bin 368 sektör profesyonelini buluşturmuştu. 

Türkiye ihracatına önemli katkılar sağlayan ve “Geleceğin Parçası Ol” mottosuyla gerçekleştirilecek fuarın, çeşitli iş ortaklıklarına sahne olması bekleniyor.


 

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2019, 09:34
YORUM EKLE

Omron 3

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını