Hema Endüstri, KUKA robot eğitimini tamamladı

Hema Endüstri, KUKA Robotik’in eğitim programı kapsamında aldığı robot programlama ve mekanik eğitimini başarıyla tamamladı.

Hema Endüstri, KUKA robot eğitimini tamamladı
Endüstrideara

Sektörünün önde gelen firmalarından Hema Endüstri, yeni üretim hatlarının Endüstri 4.0’a uyumunu sağlamak amacıyla robot eğitim programına katıldı. 

KUKA ROBOTİK’İN VERDİĞİ EĞİTİM 5 GÜN SÜRDÜ

KUKA Robotik yetkilileri tarafından gerçekleştirilen İstanbul’daki eğitim 5 gün sürdü. Eğitim programı kapsamında Hema Endüstri çalışanları, robot programlama ve mekanik eğitimi alanında bilgi sahibi oldu ve yetkinliklerini artırdı. 

TÜRKİYE’NİN ÖNDE GELEN MÜHENDİSLİK ŞİRKETLERİNDEN

Türkiye’nin önde gelen mühendislik şirketlerinden olan Hema Endüstri, Türk endüstrisinin ihtiyaçlarını karşılamak ve dişli pompa üretmek amacıyla 1973 yılında Tekirdağ’da Çerkezköy Endüstriyel Bölgesi’nde kuruldu.

Yıllar içerisinde ürün gamını ve hizmet sunduğu sektör sayısını artıran firma, bugün otomotiv, tarım ve diğer endüstriyel alanlarda kullanılan ekipman taleplerini karşılıyor.

Hattat Holding bünyesinde faaliyet gösteren firmanın ürün yelpazesinde hidrolik dişli pompa, kontrol valfleri, hidrolik kaldırıcılar ve maden üniteleri gibi ürünler bulunuyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2019, 20:55
YORUM EKLE

Teknorob

Schmalz

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını