He Pro’nun hedefinde porselen sektörü var

Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi’nin katılımcılarının arasında yer alan Hidropar Eskişehir, son dönemde hayata geçirdiği projeleri ve yeni gelişen teknolojileri ziyaretçilerle paylaştı.

He Pro’nun hedefinde porselen sektörü var
Robot Zirvesi

Eskişehir’in yükselen potansiyeli göz önüne alınarak Eskişehir, Kütahya, Bilecik ve Afyon’u kapsayan bölgede faaliyetlerine başlayan Hidropar Eskişehir, kurulduğu günden buyana Bosch Rexroth’un hidrolik, pnömatik, elektrikli tahrik ve kontrolü, doğrusal hareket ve montaj teknolojileri uzmanlık alanlarında anahtar teslimi komple otomasyon projeleri üretiyor ve malzeme tedariği sağlıyor. Hidropar Eskişehir Genel Müdürü Ahmet Köylüoğlu, firmasıyla ilgili bilgi vererek 2019 iş gündeminden bahsetti. Köylüoğlu, konuşmasına şu sözlerle başladı: “Bizim hem Eskişehir’de hem de Bursa’da merkezimiz bulunuyor. Bursa’da yer alan merkezimizle otomotiv sektörü için özel projeler geliştiriyoruz. Örneğin son dönemde Fanuc markası ile birlikte Renault fabrikasında ciddi bir projeye imza attık. Zaten He Pro firması olarak sıradan sıradan projeler yerine daha butik ve özel işlerde olmayı tercih ediyoruz.”


PORSELEN SEKTÖRÜNE YOĞUNLAŞIYORUZ 
2019 yılı iş gündemi hakkında bilgiler veren Köylüoğlu, “2019 yılı içerisinde porselen, havacılık ve porselen sektörüne ağırlık vermeyi hedefliyoruz. Özellikle porselen sektöründeki faaliyetlerimizi artırmayı ve o alandaki özel projelerde yer almayı planlıyoruz. İş planımızı da bu hedefler doğrultusunda oluşturduk.” dedi. Hidropar Eskişehir’in diğer firmalardan farkını da anlatan Köylüoğlu, hidrolik, pnömatik, servo motor, yazılım, donanım ve mekanik olmak üzere tüm süreci tek bir çatı altında sunduklarını ve bu durumun tüketiciler açısından önemli bir avantaj sağladığını ifade etti.
 

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2018, 18:27
YORUM EKLE

Novexx

Schmalz

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını