banner1322
x

GÜNEYSAN ROBOT YATIRIMINDA CLOOS TÜRKİYE'Yİ TERCİH ETTİ

Güneysan Treyler, robot yatırımı için Cloos Türkiye ile anlaşmaya vardı. Firma, gücüne güç katacak yeni yatırımla birlikte ihracatını desteklemeyi hedefliyor.

GÜNEYSAN ROBOT YATIRIMINDA CLOOS TÜRKİYE'Yİ TERCİH ETTİ
Endüstri 40 Zirvesi

Yatırımlarını aralıksız sürdüren dorse ve treyler üreticisi Güneysan Treyler, kaynak robotu yatırımında Cloos Türkiye’yi tercih etti.

"VİTES BÜYÜTEREK DAHA GÜÇLÜ ADIMLARLA GELİŞMEYİ SÜRDÜRECEK"

Mersin’de 1966 yılında faaliyetlerine başlayan ve ticari araç özellikle konteyner taşıyıcıları üretiminde faaliyet gösteren firma, yılların getirdiği tecrübe, marka değeri ve kaliteli üretimini Cloos Robotik Kaynak Sistemi ile taçlandırdı.

Konu hakkında değerlendirmelerde bulunan Cloos Türkiye Satış Pazarlama Müdürü Savaş Kılıç, Güneysan Treyler Genel Müdürü Mehmet Demirtaş ve Oktay Demirtaş’ın yanı sıra projenin hayata geçirilmesinde destek veren Cloos Türkiye Genel Müdürü İbrahim Halil Eyüpoğlu ve partnerleri WASTECH Makine Sanayi’den Mustafa Kavas’a teşekkürlerini sundu. Kılıç ayrıca, “Kıymetli tercihleri ile birlikte 1966’dan günümüze kadar güvenilir ve değerli bir marka olan Güneysan Dorse, Cloos Türkiye tercihi ile birlikte vites büyüterek daha da güçlü adımlarla gelişmeye devam edecek.” ifadelerini kullandı.

FİRE ORANLARINI DÜŞÜRÜP KALİTEYİ ARTIRACAK VE İHRACATINI DESTEKLEYECEK

Güneysan Treyler, daha önce Akdeniz Bölgesi’nin en büyük hacimli fiber lazer kesim hatlarından birini devreye almıştı.

Firma, söz konusu yatırımıyla birlikte fire oranlarını minimum seviyeye düşürüp kalite standartlarını artırarak ihracat atılımını desteklemeyi hedefliyor.

YORUM EKLE

Eriş Makina

Schmalz

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını