banner1339
x

Global 2000'de Derece Kazandılar

Japonya'nın otomasyon şirketi SMC, FORBES dergisi tarafından hazırlanan Global 2000 listesinde dünyanın en büyük halka açık şirketlerinden biri olarak listelendi.

Global 2000'de Derece Kazandılar
Robot Zirvesi

FORBES Global 2000;  mevcut firmaların  kar, gelir,  piyasa ve varlık  değerinin eşit ağırlıklı ölçümlerinden elde edilen bileşik puan ölçüm sistemine dayalı dünyadaki en etkin liste sıralamalarından birini oluşturmakta. Bu değerlendirmenin içerisine giren SMC yetkilileri yaptıkları açıklamada: " Güvenilir ve sağlam bir çözüm ortağı olarak yerimizi sağlamlaştırdığımız bu listede, görevimizin ve yerimizinde farkındayız. Bundan memnuniyet duymaktayız" ifadelerini kullandı.

SMC CORPORATION

60 yıl önce sektörde yerini alan SMC Corporation, 19 binin üzerinde kişiye istihdam sağlamakla birlikte,  83 ülkede faaliyet gösteren Japonya merkezli bir firma olma özelliğine sahiptir. Bu anlamda alanında uzmanlaşmış olarak 1,450 kişilik bir Ar-Ge mühendis ekibi ile 8 bin 200 güçlü satış mühendisi kadrosu  yer almaktadır. SMC, her zaman müşterileri ile yakın bir çalışma ilişkisi içerisinde bulunmaktadır.  İhtiyaç odaklı ve her sektöre yönelik otomasyon çözümleri sunabilmek için SMC’nin 700 binden fazla varyasyona sahip 12 binin üzerinde temel ürün grubu bulunmaktadır. 
 

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2019, 15:42
YORUM EKLE

Omron 1

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını