banner1322
x

En teknolojik robotlu otomatik hattın ilk fazını tamamladı

Altınay Robot Teknolojileri, otomotive yönelik geliştirdiği iki fazlı projesinin ilk fazını devreye aldı. Proje tamamlandığında, sınıfının en teknolojik robotlu otomatik hattı olacak.

En teknolojik robotlu otomatik hattın ilk fazını tamamladı
Endüstri 40 Zirvesi

Altınay Teknoloji Grubu bünyesinde bulunan Altınay Robot Teknolojileri tarafından otomotiv sektörüne yönelik yeni bir proje devreye alındı.

Otomotiv sektöründe segmentinde lider olan bir firmanın fabrikasında devreye alınan ve iki adımdan oluşacak projenin ilk fazında, kaynak hattının kurulumu gerçekleştirildi.

Firmanın çok değişik boyutlarda ürettiği kapakların iç iskelet kaynağından oluşan robotlu otomatik kaynak prosesinin ardından projenin ikinci fazında ise, yapıştırma prosesi hayata geçirilecek. 

Altınay’ın lineer ve döner servo eksenli, sonsuz diversite (farklı zamanlılık katsayısı/eş zamanlılık katsayısı) çeşitliliğine karşı geliştirdiği ve optimize ettiği çözümü, firmanın teknik ekibi ve mühendisliğinin gücünü de ortaya koyuyor.

Yakın zamanda müşteri sahasına kurulması planlanan projenin ikinci fazı olan yapıştırma kısmı ile dünyada bu sınıfta üretim yapan fabrikalar için çözüm üretilmiş en teknolojik otomatik hat olacağı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2020, 10:35
YORUM EKLE

Omron 3

Remax Banner

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını