banner1322
x

"DOĞRU ENTEGRATÖRÜ SEÇMEK DAHA ÖNEMLİ"

Yağmur İskele Sistemleri Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Yağmur, doğru robot seçiminden ziyade doğru entegratör seçiminin daha önemli olduğunun altını çizdi.

"DOĞRU ENTEGRATÖRÜ SEÇMEK DAHA ÖNEMLİ"
Endüstri 40 Zirvesi

Yağmur İskele Sistemleri Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Yağmur, doğru robot seçiminden ziyade doğru entegratör seçiminin daha önemli olduğunun ve bu kapsamda aldıkları kararın doğruluğunu gördüklerini söyledi.

Yağmur, şu ifadeleri kullandı:

"ALDIĞIMIZ KARARIN DOĞRULUĞUNU GÖRDÜK"

Yatırım öncesinde entegratör ve robot firmalarından fikir ve görüşler aldık. İhtiyacımızın karşılanacağı uygun robot seçimi, alacağımız verim gibi konuları değerlendirdik. Ayrıca kaynak kalitesi, periyodik bakım sıklığı, kullanım kolaylığı ve servis ağı gibi tüm fonksiyonları değerlendirerek bir seçim yaptık. Doğru robot seçiminden daha önemlisinin doğru entegratör seçimi olduğunu ve aradan geçen 5 yıl boyunca aldığımız kararın ne kadar doğru olduğunu daha iyi anladık.

"HER MALZEME VE SÜRECE DAHİL OLABİLİYORUZ"

Yağmur ayrıca, depolarında kullandıkları sistemlerle ilgili de şu bilgileri verdi:

"Üretim ve stok takibi konusunda Microsoft ve Mikro Yazılım ürünlerinden faydalanıyoruz. Depolama ve izlenebilirlikte takip ve kontrol anlamında bize ciddi katkı sağlamaktadır. Bu takip ve kontrol ile anlık olarak her malzemeye, her sürece müdahale edebilmekteyiz."

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2021, 21:32
YORUM EKLE

Omron 2

Schmalz

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını