banner1339
x

DOF Robotics ödüllü ürününü İstanbul’da görücüye çıkardı

DOF Robotics katıldığı ATRAX Fuarı’nda ilk kez Türk halkıyla buluşturduğu Hurricane 360 VR ile dikkatleri çekmeyi başardı.

DOF Robotics ödüllü ürününü İstanbul’da görücüye çıkardı
Robot Zirvesi

Uluslararası Eğlence-Etkinlik, Park-Rekreasyon Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı ATRAX’a katılan DOF Robotics, ödüllü ürünü Hurricane 360 VR’ı sergiledi ve büyük ilgi topladı.

Bu yıl yedinci kez düzenlenen 14-16 Şubat tarihlerindeki fuarda sergilediği ürünü İstanbul’da Türk halkı ile buluşturdu.

Daha önce uluslararası fuarlarda sergilenen ve ilgi odağı olan ürün, ilk kez İstanbul’da Türk ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

YÜZDE 100 YERLİ VE MİLLİ

Türk mühendisleri tarafından geliştirilen yerli ve milli teknoloji ürünleri Çin’de dahil olmak üzere dünyada pek çok ülkeye ihraç eden firmanın robotik teknoloji sektörüne yenilik getiren ürünü CES ve IAAPA fuarlarında İnovasyon ve En İyi Ürün ödüllerine layık görülmüştü.

Fuarda Türk halkı ile ürünlerini buluşturmaktan dolayı son derece mutluluk duyduklarını belirten DOF Robotics Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Mertcan, dünyanın 50 ülkesine ihracat gerçekleştirdiklerini ve geliştirdikleri yazılımlar ile eğlence sektörüne pek çok ürün kazandırdıklarının altını çizdi. 


 

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2019, 18:22
YORUM EKLE

Omron 3

Schmalz

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını