banner1322
x

DENSO’NUN EN ÇOK ROBOT SATIŞ ÖDÜLÜ ENTEK’E VERİLDİ

Entek Otomasyon, Türkiye distribütörü olduğu DENSO Robotics tarafından robot satış performansından dolayı ödüllendirildi.

DENSO’NUN EN ÇOK ROBOT SATIŞ ÖDÜLÜ ENTEK’E VERİLDİ
Endüstrideara

Entek Otomasyon, 2021 yılının başından itibaren Türkiye distribütörlüğünü gerçekleştirdiği DENSO Robotics tarafından “İlk Yılında En Çok Robot Satışı Yapan Distribütör” ödülüne layık görüldü.

Almanya’nın Münih kentinde düzenlenen organizasyonda, DENSO’nun distribütörleri arasında yaptığı değerlendirme sonucunda ödül almaya hak kazanan firmanın ödülünü Genel Müdür Doğan Kemal Hacıahmet aldı. 

“KÜÇÜK ENDÜSTRİYEL ROBOTLARDA PAZAR LİDERİ”

Entek Otomasyon Pnömatik ve Robotik Bölüm Müdürümüz Bilal Türk, bu başarıyı ve genel hatlarıyla Japon DENSO robotlarıyla olan iş ortaklıkları hakkında şu değerlendirmelerde bulundu:

“2021 yılı itibariyle iş birliğine başladığımız DENSO Robotics, küçük endüstriyel robotlarda pazar lideri olan, 143.000’den fazla robot üretimi olan ve 27.000’den fazla robotu kendi üretim proseslerinde kullanan öncü iş ortaklarımızdan biri.

Ürün yelpazesinde SCARA, 6-Eksen ve kolaboratif robot alternatiflerini görebilirsiniz. Farklı taşıma kapasiteleri ve erişim mesafelerine sahip geniş ürün grupları bulunmaktadır. DENSO robotlar, 2,5 kg ile 40 kg arasında taşıma kapasitesi ve 430 mm-2500 mm arasında erişime sahiptir.

“DENSO’YU, TÜRKİYE PAZARI İLE BULUŞTURDUĞUMUZ İÇİN MUTLUYUZ”

DENSO robotların öne çıkan özelliklerinden biri ‘safety motion’ fonksiyonudur. Burada güvenli alan ihlal edildiğinde robot yavaşlarken, alandan uzaklaşıldıkça herhangi bir müdahaleye gerek kalmaksızın normal çalışma hızına ulaşabilmektedir. ‘Non-stop inspection’ ise, bir diğer öne çıkan özelliğidir. Bu özellik, robotu hiç durdurmadan yüksek hızda görüntü almak olarak tanımlanabilir. 

DENSO Robotics gibi global çapta lider bir firmayı, Türkiye pazarı ile buluşturuyor olmaktan ve müşterilerimizin üretimlerine değer katıyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. 2022 hedeflerimizde yakaladığımız bu başarıyı daha da arttırarak yılı kapatmayı arzuluyoruz.” 

“BU HARİKA EKİP ÇALIŞMASI İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ”

Ayrıca DENSO Robotics’in sosyal medya hesabından konuya ilişkin yapılan açıklamada, “Geçen yılı kutlamak için dün partner ağımızla bir araya geldik. Geçen yıl mükemmel bir sonuç elde eden yeni distribütörümüz Entek Otomasyon’un Genel Müdürü Doğan Kemal Hacıahmet de COBOTTA PRO maketi ile ödüllendirildi.  Bu harika ekip çalışması ve bu akşam için çok teşekkür ederiz. Daha nice başarılı yıllar dileriz!” ifadelerine yer verildi. 
 

YORUM EKLE

Entek

Roboride

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını