Ar-Ge Merkezi belgesine kavuştu

Ar-Ge merkezi olarak tescil edilen Alp Mühendislik, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Ankara’da düzenlenen törenle belgesini aldı.

Ar-Ge Merkezi belgesine kavuştu
EndüstrideAra - Haber Detay

Alp Mühendislik Otomasyon, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından 19 Kasım’da Ankara’da düzenlenen ve Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile bakan yardımcılarının katıldığı 7’nci Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve Ar-Ge Merkezleri Ödül Töreni’nde Ar-Ge Merkezi belgesini aldı.

Firmadan yapılan açıklamada; “Önümüzdeki yıllarda da Ar-Ge merkezi olarak katma değeri yüksek inovasyon içeren projelerimizle yine konuşulacağız...” denildi.

Firma adına törende hazır bulunan ve belgeyi alan Alp Mühendislik Ar-Ge Merkezi Yöneticisi Sezer Şener, “Alp Mühendislik olarak zorlu bir dönemeci daha tamamlayarak, 7. Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve Ar-Ge Merkezileri Ödül Töreninde Ar-Ge Merkezi belgemizi aldık.” dedi.

Manisa lokasyonunda Ar-Ge merkezi olan ilk 30 firma arasında yer alan Alp Mühendislik, 2019 yılının başında Ar-Ge merkezi olarak tescillenmişti. 

Ar-Ge faaliyetlerine fabrikasının yanı sıra Manisa Celal Bayar Üniversitesi Teknokent bünyesinde kurduğu ofiste devam eden firma, bu kapsamda çeşitli TÜBİTAK projeleri hayata geçirdi.
 

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2019, 12:25
YORUM EKLE

Omron 3

Roboride

Dergiler