banner1322
x

Anlaşma tamam, iki firmadan dev ortaklık

Fanuc ve Intecro, robotik sistem ve proses çözümlerinin yurt içi ve yurt dışı pazarlara sunulması için stratejik partnerlik anlaşmasına vardı.

Anlaşma tamam, iki firmadan dev ortaklık
Endüstrideara

Fanuc ve Intecro Robotics devam eden görüşmelerin sonucunda stratejik partnerlik anlaşması imzaladı. 

Anlaşma kapsamında iki firma açık, sürdürülebilir iş ortaklığı modeli ile yenilikçi ve yüksek katma değerli robotik sistem ve proses çözümlerini ortaklaşa olarak pazara sunacak.

ÜRÜN, HİZMET VE TEKNOLOJİ GÜÇ BİRLİĞİ 

Sağlanan iş ortaklığı modeli ile birlikte; Fanuc’un endüstriyel robot ve CNC teknolojileri alanında 60 yılı aşkın süredir 108 ülkedeki faaliyetlerinde yüz binlerce müşterisi ile elde ettiği bilgi birikim, deneyim, ürün ve teknolojiler ile Intecro Robotics’in son 10 yılda yurt dışı ve yurt içi projelerle elde ettiği tecrübeler, endüstriyel üretimdeki metal işleme, kaynak ve montaj uygulamalarına yönelik ürün, hizmet ve teknoloji portföyü ile birleşecek.

ULUSLARARASI ALANA DA TAŞINACAK

Alınan bilgiye göre iş birliği çerçevesinde, ortak faaliyetlerin yurt içinin yanı sıra yurt dışı pazarlara da ulaşmasının hedeflendiği belirtildi.

Intecro Robotics’ten yapılan açıklamada, Fanuc ile partner olmaktan büyük mutluluk duyulduğu ve anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı olması temennisinde bulunuldu.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2019, 16:35
YORUM EKLE

Novexx

Schmalz

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını