banner1322
x

Altınay ModCenter, 138 bin aracın yurt dışına ihracını sağladı

Altınay Modifikasyon Merkezi ModCenter, 138 bini aşkın Ford Transit aracı müşteri talepleri ile modifiyesini gerçekleştirerek yurt dışına ihracını sağladı.

Altınay ModCenter, 138 bin aracın yurt dışına ihracını sağladı
Enerji Zirvesi

Altınay Teknoloji Grubu bünyesinde bulunan Altınay ModCenter, hafif ticari taşıt ve ağır kamyonlara yönelik araç modifikasyonunun yanı sıra oto aksesuar tasarım ve geliştirme çalışmaları gerçekleştiriyor.

Modifikasyon Merkezi kuruluşundan bu yana 138 binin üzerinde Ford Transit aracı, müşteriden gelen özel talepler doğrultusunda modifiye etti ve yurt dışına ihracını sağladı.

FORD’UN AKREDİTE GÖVDE GELİŞTİRİCİSİ

Ford Otosan’ın akredite gövde geliştiricisi olan Altınay ModCenter, Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde Ford Otosan Tedarikçi Parkı’nda konumlanıyor.  

Alanında yetkin mühendislerin ve operatörlerin görev aldığı montaj tesisi, 4 bin metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 6 bin metrekarelik alan üzerinde hizmet veriyor.

ENGELLİ ARAÇ ERİŞİM ÇÖZÜMLERİ GELİŞTİRİLİYOR

Satış sonrası servis hizmetlerinin de sunulduğu tesiste, otomatik kayar kapı sistemleri, yük/kargo alanı yönetim sistemleri, engelli araç erişimi gibi ihtiyaca özel tasarlanmış çözümler geliştiriliyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2019, 16:53
YORUM EKLE

Aha Geva-bot

Schmalz

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını