Altınay, Aselsan’ın stratejik ortağı olarak Güç Birliği Zirvesi’nde

Altınay Havacılık ve İleri Teknolojiler, 5 Şubat’ta Ankara’da gerçekleştirilen Aselsan’ın Güç Birliği Zirvesi’ne stratejik ortak olarak katıldı.

Altınay, Aselsan’ın stratejik ortağı olarak Güç Birliği Zirvesi’nde
Endüstrideara

Altınay Teknoloji Grubu şirketlerinden Altınay Havacılık ve İleri Teknolojiler, 5 Şubat 2019 tarihinde Congresium Ankara’da gerçekleştirilen ve Aselsan’ın yan sanayi ve üretici şirketleriyle buluştuğu Güç Birliği Zirvesi’ne katıldı.

Altınay Havacılık ve İleri Teknolojiler’in Aselsan’ın stratejik ortağı olarak hazır bulunduğu Zirve’de ayrıca, katılımlarından ve desteklerinden dolayı firmaya bir de plaket verildi.

Plaketi firma adına Genel Müdür Mehmet Emin İlkmen, Aselsan Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Prof. Dr. Haluk Görgün’ün elinden aldı.

2 BİNİN ÜZERİNDE SANAYİCİ KATILDI

Millileştirme temasıyla düzenlenen Zirve’ye, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın yanı sıra Savunma Sanayi Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir ve 2 binden fazla sanayici katılım gösterdi.

Prof. Dr. Görgün Zirve’de yaptığı konuşmasında temel amaçlarının büyümenin yanı sıra birlikte büyümek ve büyütmek olduğunu dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 18:39
YORUM EKLE

Novexx

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını