AGV projelerine özel portalını devreye aldı

ROBOS, AGV projeleri üzerinde çalışanlara birçok konuda destek olacak ROBOS Portal adını verdiği platformunu kullanıcıların beğenisine sundu.

AGV projelerine özel portalını devreye aldı
Endüstri 40 Zirvesi

ROBOS’un, AGV projeleri üzerinde çalışanlara birçok konuda destek olmayı amaçladığı ROBOS Portal adını verdiği platformunu kullanıcılarının beğenisine sundu.

Firmanın bir süredir geliştirme çalışmalarına devam ettiği ve canlıya aldığı portal, müşterilerin ihtiyaç duyduğu pek çok özelliği bir arada sunuyor, AGV projelerindeki çalışmalarını kolaylaştırıyor ve hız kazandırıyor.

İhtiyaç duyulan AGV sayısının hesaplanarak başlanabileceği ardından da opsiyonel ekipmanlar ile birlikte sistemin şekillendirebileceği portalda, firma e-posta adresi ile kayıt olunması halinde güncel fiyatlara da ulaşılabiliyor.

Fizibilite hesabı yapmaya imkan veren portal üzerinden yatırımın geri dönüş süresini de hesaplama olanağı bulunuyor.

ROBOS AGV sahibi olan müşterilerin satış sonrası taleplerini de portal üzerinden yönetebilecekleri projeye ilişkin ROBOS Kurucu Ortağı Enver Burak Korçak, şunları söyledi: “Bir süredir üzerinde çalıştığımız ROBOS Portal kullanıma hazır hale geldi. AGV projeleri üzerinde çalışan herkese çok faydalı olacağını düşünüyorum. Emeği geçen herkesi özellikle Taha Okumuş’u tebrik ediyorum.” 

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2020, 18:09
YORUM EKLE

Eriş Makina

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını