40 adet kaynak makinası ve robot sistemi için anlaşmaya vardılar

Yağcılar Grup ve Cloos Kaynak, 40 adet Cloos kaynak makinası ve robot sisteminden oluşan bir anlaşmaya imza attı.

40 adet kaynak makinası ve robot sistemi için anlaşmaya vardılar
Endüstrideara

Cloos Kaynak, araç üstü ekipman ve treyler sanayinin önde gelen üreticilerinden Yağcılar Grup ile 40 adet Cloos Sinerjik-Pulse özellikli Qintron kaynak makinalarının ve Cloos robot sisteminin satışı için el sıkıştı.

Böylece Yağcılar Grup, mevcut 55 Cloos kaynak makinasına ilave olarak 40 adet kaynak makinası ve Cloos’tan ikinci robot sistemini sipariş etmiş oldu.

“İŞ BİRLİĞİMİZİN HAYIRLI OLMASINI DİLERİM”

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Cloos Kaynak Genel Müdürü İbrahim Halil Eyüpoğlu, “Müşterimiz Yağcılar Grup firmasına 40 adet Cloos Sinerjik-Pulse özellikli Qintron kaynak makinalarımızın ve Cloos robot sistemimizin satışı hayırlı olsun. Pandeminin tüm olumsuzluklarına rağmen sektörünün lideri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen müşterimiz, bu yolda yürümek üzere tercihini yine Carl Cloos Schweisstechnik GmbH markasından yana kullandı. Veli Yağcı ve Hüseyin Yağcı’ya CLOOS ailesi olarak teşekkür ediyoruz.” dedi.

İzmir Kemalpaşa OSB’de 1993 yılından beri araç üstü ekipmanları, treyler, damperli dorse, dorse imalatı, şase yenileme, kancalı yükleyici, hooklift imalatı alanında faaliyet gösteren Grubun bünyesinde Star Yağcılar Treyler, YDÇ Metal İşleme Merkezi ve Yağcılar Metal Endüstri gibi şirketler bulunuyor.


 

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2020, 13:55
YORUM EKLE

Omron 2

Schmalz

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını