banner1322
x

2020’nin ilk seminerini Bursa’da gerçekleştirdi

Balluff Türkiye, Endüstri 4.0 ile endüstriyel çözüm ve uygulamaların ele alındığı 2020 yılının ilk seminerini 13 Şubat 2020 tarihinde Bursa’da gerçekleştirdi.

2020’nin ilk seminerini Bursa’da gerçekleştirdi
Endüstrideara

Balluff Türkiye, Endüstri 4.0 ile endüstriyel çözüm ve uygulamaların ele alındığı 2020 yılının ilk seminerini 13 Şubat 2020 tarihinde Bursa’da gerçekleştirdi.

Bursa Sheraton Otel’in ev sahipliği yaptığı seminere, firmanın müşteri ve iş ortaklarının yanı sıra partneri Fanuc Türkiye de katıldı.

Seminer kapsamında firmanın endüstriye sunduğu sensör, IO-Link, RFID ve kamera çözümleri ile sensör grubunun Endüstri 4.0 dahilinde fabrika otomasyonunu daha yalın hale getiren çözümleri paylaşıldı. 

Seminerde, Balluff Türkiye Teknik Müdürü Murat Sönüksün “IO-Link Teknolojisi ve Uygulamaları”, “Balluff Endüstriyel Kamera Çözümleri ve Balluff Türkiye projeleri”, Teknik Satış Mühendisi Salih Arığ  “Balluff Sensör ve Ürün Grupları” ve Teknik Satış Mühendisi Semih Tekin de “RFID ve Endüstride İzlenebilirlik” konuları ile ilgili sunumlar yaptı.

Ayıca Fanuc Türkiye adına Satış Mühendisi Ozan Yeşilkaya, Fanuc teknoloji ve çözümlerini anlattı. 

Balluff Türkiye, müşterileri ve iş ortaklarıyla buluştuğu seminerlerine Türkiye genelinde devam edecek.

Firma, “İnovasyonu Tetikleyen Otomasyon” sloganıyla, otomotiv ve yan sanayi, gıda ve içecek ile ambalajlama başta olmak üzere pek çok sektöre robotlu ve robotsuz otomasyon alanında geniş bir ürün yelpazesinin yanı sıra hem donanım hem de yazılım çözümleri sunuyor.


 

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2020, 18:17
YORUM EKLE

Entek

Fanuc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını