banner1322
x

Zorlu koşullara uygun dTRANS T06 ile güvenilir ölçüm

Jumo tarafından zorlu koşullar için tasarlanan dTRANS T06 transmitter, sıcaklık ölçümünde kullanıcılarına yüksek güvenlik vadediyor.

Zorlu koşullara uygun dTRANS T06 ile güvenilir ölçüm
Endüstrideara

Jumo’nun zorlu koşullar için tasarlan dTRANS T06 çok fonksiyonlu 4 telli ray montaj transmitter, SIL opsiyonu güvenlikle ilişkili uygulamalarda SIL onayı opsiyonuyla, güvenilir bir sıcaklık ölçümü zincirinin oluşmasını sağlıyor. 

Giriş ve çıkışlar arasındaki güvenilir 3 yollu izolasyon, zorlu koşullarda bile yüksek sinyal aktarımını garanti ediyor. 

Çok sayıda sensör ve standart sinyal için universal giriş bulunan kullanıcı dostu üründe, cihaz üzerinde konfigürasyon veya USB arayüzü üzerinden kurulum gerçekleştirilebiliyor.

Proses endüstrisi, endüstriyel fırın uygulamaları, tesisi yapımı ve mekanik mühendisliği, su ve atıksu uygulamalarının yanı sıra gıdadan ilaca plastikten yenilenebilir enerjiye kadar çeşitli sektörlerde uygulamalarda kullanılabiliyor.

DIN EN ISO 13849 göre DIN EN 61508 ve PL c/PL göre SIL 2/SIL 3 gereksinimleri karşılayan SIL opsiyonu olan cihazın diğer öne çıkan özellikleri ise aşağıdaki gibidir: 

•    RS485 arayüz (Modbus RTU) ve röle çıkış sınırı değeri (opsiyonel) 
•    Minimum ve maksimum gibi akıllı ek fonksiyonlar 
•    RTD sıcaklık probları için sensör eşleştirme 
•    Müşteriye özel doğrusallaştırma
 

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2020, 17:33
YORUM EKLE

Endress

Honeywell

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını